[NL20-NL50] AKo nl50 #2

• mik1984
      mik1984
      Brąz
      na forum od: 16.11.2008 Posty: 6 195
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $50
      MP2:
      $35,55
      CO:
      $50,85

0,25/0,5 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.87 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with A:diamond: , K:spade:
      MP2 calls $0,50, MP3 folds, CO raises to $2,00, BU folds, Hero raises to $7,00, BB folds, MP2 calls $6,50, CO folds.

Flop: ($16,50) 8:club: , 7:diamond: , 2:heart: (2 players)
      Hero checks, MP2 bets $1,5, Hero calls $1,50.

Zdecydowalem się grać tu c/r ale taki mini bet od villana nie daje mi dobrego pot/stack ratio do pusha. Zmienilem więc plan i tylko sprawdzilem tego beta.

Turn: ($19,50) 6:spade: (2 players)
      Hero checks, MP2 raises $27,05 (All-In), Hero folds, MP2 gets uncalled bet back (All-In).

Niestety turn kiepski. Kolejnego mini beta w 3bb bym sprawdzil, ale nie jestem już chętny się stackować, bo z racji tego, że zostala już tylko jedna ulica mam mniejsze equity niż na flopie przeciwko rękom mającym jakikolwiek kontakt z flopiem, więc nie mam tu jak blefkaczować.

Final Pot: $19,50
  • 1 odpowiedź
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Mysle, ze check/shovowanie na flopie byloby lepsze gdyby MP byl preflop raiserem. Jego limpcall 3beta z early posiotion wyglada strong.

Dlatego mysle, ze najlepiej jest zrobic po prostu standardowego malego cbeta i nie kontynuowac gry jezeli koles callnie lub zraisuje. Jakies 8.5$ wyglada dobrze. Chodzi glownie o to, ze koles spasuje jakies QJs, AQ, A6s itd, a jezeli ma nutsy to przynajmniej przegrasz tylko cbeta.

As played cc jest OK, nie spasujesz do takiego becika.

Na turnie masz szczescie, ze koles nie wytrzymal z podniecenia majac AA. :facepalm: