[NL2-NL16] KJo

• grzechu216
      grzechu216
      Brąz
      na forum od: 02.09.2010 Posty: 204
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      SB:
      $2.05
      BB:
      $1.40
      MP1:
      $0.70
      MP2 (Hero):
      $1.12
      MP3:
      $2.19
      CO:
      $1.99
      BU:
      $2.20

Preflop: Hero is MP2 with J, K.
      MP1 folds, Hero raises to $0.08, 2 folds, BU calls $0.08, 2 folds, BB folds.

Flop: ($0.19) 8, K, 7 (2 players)
      Hero bets $0.10, BU calls $0.10.

Turn: ($0.39) 2 (2 players)
      Hero checks, BU bets $0.22, Hero calls $0.22.

River: ($0.83) A (2 players)
      Hero bets $0.26, BU folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $0.83.

dorzucam jeszcze staty z pt hero vp/pr 14/12
      bu po 46 rozdaniach vp/pr 15/15 1 raz 3bet i 0 call do pfr
      flop standardowo cbet turn postanowiłem poczekać i pozwolić przeciwnikowi zablefować blef raczej pewny AFq 80 8/10 jeśli bym zabetował ponownie to pewnie został by tylko z AK albo trafionym setem a fold z wszystkim innym river hmmmm niby to ma wyglądać na value beta dlatego taki niski oczywiście po reraise przeciwnika na river robię fold

Ogólnie rzecz biorąc jak tak sobie teraz na spokojnie przemyślę wydaje mi się najbardziej prawdopodobne 2 opcje KQ albo draw do koloru którego podczas rozdania nie brałem pod uwagę
  • 5 odpowiedzi
    • zagi11
      zagi11
      Srebro
      na forum od: 14.04.2010 Posty: 599
      Witam

Na poczatek BSS gramy ze stackiem 100bb , jezeli zejdziesz ponizej to stack uzupelniamy, poniewaz inaczej nie spelniasz zalozen ww. strategii

as played;
      Preflop ok
      Flop trafiasz TPGK na drawowatym boardzie, zaleznie od boardu betujemy 2/3 lub 3/4 puli a nie 1/2
      wiec wyzej do 3/4 w twoim wypadku

turn nie odpuszczasz tylko betujesz dalej, checesz bronic swojej reki a nie rozdawac darmowe karty
      jezeli juz sie decydujesz na check to dla mnie to jest ckeck/raise a nie check/call
      nie mozesz pozwolic mu drawowac za darmo

river ciezko mi oceniac bo inaczej gralbym turn, zafundowales sobie overkarte
      z czego ty tutaj niby ciagniesz value z czym on sprawdzi?
      stawiac bet tylko po to zeby sie zlozyc jest dla mnie bez sensu

pozdrawiam
    • grzechu216
      grzechu216
      Brąz
      Ja nie mówię że ten bet na river to valuebet tylko na takiego ma wyglądać. Co do betowania flopa turna i rivera hmm raczej nie chcę budować dużej puli z tak słabym kickerem zwłaszcza że nie sprawdził mnie żaden lose gracz tylko moim zdaniem w miare rozsądny przeciwnik
    • grzechu216
      grzechu216
      Brąz
      Faktycznie na turnie mógłbym zrobić check/raise jednak przy tak małym stacku robiąc takie zagranie na turnie musiałbym postawić ponad połowe swojego stacka
      Co do drawa do koloru niekoniecznie przeciwnik go musiał mieć
    • zagi11
      zagi11
      Srebro
      na forum od: 14.04.2010 Posty: 599
      Napisane przez grzechu216
      Ja nie mówię że ten bet na river to valuebet tylko na takiego ma wyglądać. Co do betowania flopa turna i rivera hmm raczej nie chcę budować dużej puli z tak słabym kickerem zwłaszcza że nie sprawdził mnie żaden lose gracz tylko moim zdaniem w miare rozsądny przeciwnik
      J to nie jest slaby kicker, a na goscia masz tylko 46 rak, dla mnie to unk
      trzymasz TPGK i betujesz dla ochrony tej reki i ciagniesz value od drawow i slabszych Kx
      betowales flop , na turnie spada nic nie zmieniajaca karta wiec ja osobiscie betuje dalej

Napisane przez grzechu216
      Faktycznie na turnie mógłbym zrobić check/raise jednak przy tak małym stacku robiąc takie zagranie na turnie musiałbym postawić ponad połowe swojego stacka
      Co do drawa do koloru niekoniecznie przeciwnik go musiał mieć
      skoro nie przestrzegasz BSS to nic dziwnego ,ze wrzucisz tutaj ponad polowe stacka

co do drawow to tam jest nie tylko do koloru ;) i faktycznie nie musial miec zadnego z nich ,ale sa one w jego zasiegu i nie chcesz zeby zobaczyl nastepna karte za darmo
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Hey!

Ocenic sie nie da praktycznie, bo tu nie grasz BSS, tylko MSS czy jak to sie tam nazywa. Przy Twpoim stacku z TPGK to ja gram tutaj -> bet/bet flop i turn, a river zalezy ile Ci zostaje + co spada... albo bet/call albo check/x.

W kazdym badz razie... uzupelnij stacka!

Cbet na flopie powinien byc w 0,14$ bo board jest drawowaty i Ty chcesz max value od FD i od slabszych KX. Turn blank, nadal Cie tu FD zawsze bedzie callowalo, a bez readow ( statow przynajmniej ) c/c nie jest tu dobre.

Tyle ze wtedy masz pot na turnie 47c, wiec betujesz tutaj ~32c i na river daje to 1,11$, a Ty masz ~60bb behind w stacku, wiec spasowac sie Twojej reki wtedy nie da.