[NL2-NL16] AKo nl2

• cammb
      cammb
      Brąz
      na forum od: 14.01.2010 Posty: 43
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      SB:
      $1.53
      BB (Hero):
      $5.83
      MP3:
      $2.00
      CO:
      $2.61
      BU:
      $3.18

Preflop: Hero is BB with K, A.
      2 folds, BU raises to $0.06, SB folds, Hero raises to $0.18, BU calls $0.12.

Flop: ($0.37) K, 6, T (2 players)
      Hero bets $0.24, BU raises to $3.00(All-In), Hero folds, BU gets uncalled bet back.

Final Pot: $0.61.

Koleś raczej nie ogarnięty (po ok. 100 rekach mial VPiP ok. 51)
      Jednak to byl tak szybki all in ze wydaje mi sie ze w jego zasiegu byl tu: KT, TT, 66.

Teraz po krótkim przemyśleniu pewnie był to zły fold, KT, TT i 66 grałby pewnie wolniej. Chociaż te stawki to cholera wie ...
  • 2 odpowiedzi
    • trebeter
      trebeter
      Brąz
      na forum od: 27.02.2008 Posty: 1 090
      lekkim problem jest to ze jestescie tutaj 160bb deep , ale ja tutaj do tego all ina nie spasuje bez reada ze tak gra two pairs++ ,albo AA w tym przpadku , standardowo kazdy fish gra slowplay z monsterem i on tutaj ma moim zdaniem czesciej ma slabsza made hand od twojej lub draw.
      Sprawdzam i robie notatke z czym tak zagral.
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Wyżej preflop, ponieważ jesteście deep.
      Wyżej flop, ponieważ rywal jest fiszem i na river chcesz wcisnąć AI.

Na raise raczej na fisza nie pasuje, ponieważ on może w ten sposób zagrać jakieś QJ czy K9o. Dopiero z readami że np. gra tylko call z TP mogę rozważyć spasowanie vs fisz. Czasami zobaczysz KT/TT/66 albo nawet K6 ale częściej jakieś śmieci, ponieważ po co miałby grać tak szybko z nutsami (chociaż niektórzy je open shovują)?