[NL2-NL16] AJ nl2

• deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      MP2:
      $1.99
      MP3:
      $2.41
      CO:
      $1.67
      BU:
      $0.58
      SB:
      $1.87
      BB (Hero):
      $1.81

Preflop: Hero is BB with J, A.
      2 folds, CO raises to $0.04, 2 folds, Hero raises to $0.14, CO calls $0.10.

Flop: ($0.29) Q, T, 2 (2 players)
      Hero bets $0.20, CO raises to $0.40, Hero folds, CO gets uncalled bet back.

unk

PRF: Jego gay rasie to dla mnie slabosc wiec gram 3bet, bo jestem oop a nie znosze grać rąk pasywnie, wiec 3bet or fold z racji gay beta wybralem 3b.

F: i dobry i zly, zly bo duzo rak trafilo, ale mam overcards + gutstota spelnia + sporo w jego rangu widze PP wiec, mysle ze c.bet jest tutaj max EV+.
  • 3 odpowiedzi
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Preflop: 0.14-0.18$.
      Flop: cbet jest okej, ponieważ raisując nisko on dalej może mieć PP/SC/A4 itd. dlatego masz jeszcze fold equity + masz gutshota i backdoor FD które będziesz mógł betować żeby spróbować wyrzucić np. Tx albo nawet grać c/r AI żeby dostać $ od floatów.

Na miniraise gram call tylko wtedy gdy wiem że rywal blefuje i planują wrzucić c/r AI na wielu turnach (kier/A/K/Q/J/9/8).
    • sz3sz
      sz3sz
      Brąz
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 824
      na miniraise call i liczysz na swoje 7 outow (A/K)

turn ch/f unimproved, to jest nl2 wiec nie ma co liczyc, ze sie go zrzuci z czegokolwiek co zraisowal na flopie grajac ch/shove turn ;)
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      Napisane przez AutystycznyAndrzej
      Preflop: 0.14-0.18$.
      Flop: cbet jest okej, ponieważ raisując nisko on dalej może mieć PP/SC/A4 itd. dlatego masz jeszcze fold equity + masz gutshota i backdoor FD które będziesz mógł betować żeby spróbować wyrzucić np. Tx albo nawet grać c/r AI żeby dostać $ od floatów.

Na miniraise gram call tylko wtedy gdy wiem że rywal betuje i planują wrzucić c/r AI na wielu turnach (kier/A/K/Q/J/9/8).

Dzięki z tej strony na to nie patrzyłem.