[NL2-NL16] JJ nl2 fold

• deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      $0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      BB:
      $1.29
      MP3:
      $2.17
      CO:
      $0.49
      BU:
      $1.89
      SB (Hero):
      $1.96

Preflop: Hero is SB with J, J.
      2 folds, BU calls $0.02, Hero raises to $0.10, BB calls $0.08, BU folds.

Flop: ($0.22) 6, Q, 5 (2 players)
      Hero bets $0.18, BB calls $0.18.

Turn: ($0.58) T (2 players)
      Hero bets $0.35, BB raises to $1.01(All-In), Hero folds, BB gets uncalled bet back.

53/7/1.7 34h no reads

F: niezbyt dobry, ale jestem oop flop jest dosyć mokry jest tylko jedna overcards myślę ze mam najlepszą ręke i ja vb.

T: tutaj miałem dwie opcje bet za 0,4 i calls lub niższy bet/f, nie jestem zwolennikiem callowania rasiow kogokolwiek bez readow lub TPGK, dlatego wybrałem bet/f. nawet przy tych oddsach 5:1. - uznałem, ze jeśli jest pasywny to zagra z każda grosza ręka call, rasie = dla mnie Qx, set, 2pr, combodraw.
  • 1 odpowiedź
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Na turnie na pewno nie gram b/c.

Rozważam albo b/f, albo c/c rzadziej c/f.

Ogólnie jeśli dostajesz raise na turnie to liczysz tylko i wyłącznie na overplay albo jakieś FD (ewentualnie KJ jeśli nie folduje na flopie). Niski b/f jest ok żeby ciągnąć jeszcze value od PP/6x/7x/drawów.

c/c też jest ok jeśli rywal może np. callować flop z floatami albo nie vbetuje wystarczająco. Jeśli on mało vbetuje, wtedy np. nie zabetuje turna z Q8 albo Q9 więc albo ma dwie pary lub blef. Rzadko kiedy będzie miał mocne Qx ponieważ je by raisował na PF.

c/f raczej będzie złe jeśli rywal zabetuje np. 1/2 pota ponieważ może tak zagrać z FD i odpuścić na river, a nie musisz być do przodu często żeby było to EV+.