[NL20-NL50] K8o nl50

• mik1984
      mik1984
      Brąz
      na forum od: 16.11.2008 Posty: 6 195
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $53,65
      Hero:
      $93,25

0,25/0,5 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.87 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with K:heart: , 8:spade:
      3 folds, SB raises to $2,00, Hero calls $1,50.

Flop: ($4,00) Q:spade: , 4:diamond: , 3:spade: (2 players)
      SB bets $2,5, Hero calls $2,50.

Turn: ($9,00) K:diamond: (2 players)
      SB bets $7, Hero calls $7,00.

River: ($23,00) 4:club: (2 players)
      SB bets $30, Hero folds, SB gets uncalled bet back (All-In).

Dwa drawy są busted, 4 ogranicza seta, ale ten sizing mi się nie podoba i nie czulem się za silnie z moim TPWK tutaj. Aczkolwiek sprawdzając turn liczylem się ze sprawdzeniem jakiegoś beta w $15 na river takim jak ten. Poza tym regi na tym limicie nie grają 3barrel blefów za często i raczej jestem sklonny do dawania pewnego kredytu za trzeciego beta, jeśli nie mam readów.

Final Pot: $23,00
  • 1 odpowiedź
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Fold preflop. K8 to bardzo kiepski hand. Jezeli juz musisz go grac to chociaz 3betuj. Bedziesz mial przynajmniej inicjatywe post flop co pozwoli Ci na cbetowanie.

Fold flop. Jezeli juz musisz kontynuowac gre tego handa to raisuj. Przeciwnik bedzie musisial spasowac sporo handow, bedac oop, ale bez readow nie jest to najlepszy pomysl.

Masz jakis szczegolny powod, zeby callowac preflop i na flopie z K8o? Ulatw sobie zycie i po prostu pasuj.

Turn OK.

Aczkolwiek sprawdzając turn liczylem się ze sprawdzeniem jakiegoś beta w $15 na river takim jak ten. Poza tym regi na tym limicie nie grają 3barrel blefów za często i raczej jestem sklonny do dawania pewnego kredytu za trzeciego beta, jeśli nie mam readów.

Dlaczego chcesz callowac 15$ na riverze jezeli przeciwnicy na twoich stawkach nie 3barreluja? Liczysz na to, ze gosc bedzie vbetowal Qx na 3 streetach? Jest duzo wieksza szansa na to, ze gosc checknie rivera z intencja bluff catchowania missed draw ( i 56).

Do overbeta bez zadnych readow pasuje.