[NL20-NL50] T6 freeplay nl25

• 00thunder00
      00thunder00
      Brąz
      na forum od: 05.10.2007 Posty: 761
      Boss Media - €0.25 NL (5 max) - Holdem - 4 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BTN: €25.00
      SB: €7.78
      Hero (BB): €30.86
      UTG: €34.96

SB posts SB €0.12, Hero posts BB €0.25

Pre Flop: (pot: €0.37) Hero has 6:diamond: T:heart:

UTG calls €0.25, fold, SB calls €0.13, Hero checks

Flop: (€0.75, 3 players) Q:spade: K:club: J:diamond:
      SB checks, Hero checks, UTG bets €0.75, fold, Hero calls €0.75

Turn: (€2.25, 2 players) A:heart:
      Hero checks, UTG bets €2.25, Hero calls €2.25

River: (€6.75, 2 players) 3:heart:
      Hero bets €3.37, UTG raises to €6.74, Hero raises to €27.61 and is all-in, UTG calls €20.87

dostaje freeplaya, na flopie oesd i co ciekawe calluje betpota, czego narmalnie nie robie, turn daje mi nutsa. gdybym zabetowal ucieklby z air Kx, Qx itp. wiec postanowilem trapowac i grac c/c turn, i gejbet river w celu indukcji blefu, dostalem minirasie i w sumie moglem to tylko callnac bo przy AI zadna gorsza reka nie dolozy...a jednak
  • 2 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      F std on często może miec tam grubo czy grać z air i ch/f T.

T 100% raise on tu nigdy nie ma w range air często ma za to 2pary/str8/czy moze Ax a z tym wszytskich chętnie sprawdzi a ty chcesz budować pule z nutsem żeby wyciagnąć jak najwięcej value na R.

As played raise/broke

R :facepalm: twoja reka przez ten donk bet staje się tak face up że ja tam bym foldował każde 2pary. A po tym jak on zgarał miniraise i piszesz że chcesz to tylko sprawdzic :facepalm: zawsze grasz tu shove masz nutsa a w pokerze chodzi o wyciaganie value z gorszych rak a na tym boardzie lepszej ręki od twojej nie ma = raise/broke.

Plus kiedy grałeś tylko call T ja gram tu ch/shove bo on nadal betuje 2pary czy cos innego. Obstawiając się na jakąś średnią ręke.

As played R ch/shove
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Ja na flopie nie lubie c/c chyba ze masz intencje floatowac go bez pozycji. Zagranie tylko i wylacznie wtedy ma sens zakladajac, ze nie mamy za duzych implied oddsow.

As played to na turnie mozna c/r, tylko ze ja sadze, ze fish czesciej niz nie bedzie mial tutaj air i dwie pary, z ktorymi sam bedzie jeszcze raz betowal, wiec c/c mi sie tutaj widzi o wiele lepiej.

Na riverze jednak nie masz w ogole podstawy do tego by grac tutaj donk. Jak czak pisal, twoja reka sie staje face-up, ciezko tam jest dla ciebie trzymac blef i twoj betting-range to praktycznie same nutsy. Na dodatek nie dajesz przecwinikowi juz tej szansy, ktora sie wywodzi z intencji twojej lini na turnie, tzn. z c/c, by trzymac jego range szeroko (lacznie z air).

A wiec ja na riverze zawsze gram c/r, nawet jak twoja reka wtedy i tak jest face-up, to sam EV tej lini bedzie wiekszy z logiki, ze dajesz mu szanse na spazy, blefy lub valuebety z rekoma, ktore on przeceni.