[NL2-NL16] Oceń rozdanie trenera: KQs NL10

• Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      BU:
      $9.95
      SB:
      $40.50
      BB:
      $24.90
      UTG2:
      $10.00
      MP1:
      $10.20
      MP2 (Hero):
      $10.00
      MP3:
      $9.85
      CO:
      $11.95

Preflop: Hero is MP2 with K, Q.
      UTG2 calls $0.10, MP1 folds, Hero raises to $0.50, 4 folds, BB calls $0.40, UTG2 folds.

Flop: ($1.15) Q, 4, K (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.80, BB calls $0.80.

Turn: ($2.75) 6 (2 players)
      BB checks, Hero bets $2.00, BB calls $2.00.

River: ($6.75) 5 (2 players)
      BB bets $3.10, Hero ???.

Final Pot: $12.95.

Villain unk.
  • 6 odpowiedzi
    • piotrj
      piotrj
      Brąz
      na forum od: 31.03.2008 Posty: 1 171
      Nikt nie chce ocenić ręki to może ja się pokuszę...

Linia villaina wydaję się dość niespójna imo i trudno ocenić z czym tak zagrał.

Donk na R wydaję się być vbetem ale jakoś nie chcę wierzyć w to, że trafił kolor lub strita w backdoorze. Szczególnie, że nie widzę rąk, które sprawdzają na pf i flopie i trafiają flusha. To samo tyczy się możliwości na strita. A skoro vbet to również zakładam, że nietrafiony kolor w kierach tu nie zabetuje. Jedyne "sensowne" ręce, jakie tu może trzymać villain to 44/QQ/KK/KQ ?( A tak naprawdę to jakbym miał go obstawiać na jedną konkretną rękę to bym obstawił 44. Ale, tak jak pisałem wcześniej, trudno coś wywnioskować z linii przeciwnika.

Anyway wynika, że jesteśmy sporo behind vs jego range. Szczerze mówiąc to bym zagrał tu call dla informacji z czym przeciwnik tak zagrał. Tylko czy to nie zbyt wysoka cena???
    • zagi11
      zagi11
      Srebro
      na forum od: 14.04.2010 Posty: 599
      Napisane przez piotrj
      Nikt nie chce ocenić ręki to może ja się pokuszę...

Linia villaina wydaję się dość niespójna imo i trudno ocenić z czym tak zagrał.
      witam
      wiesz jest takie staropolskie przyslowie "nie ruszaj gowna poki nie smierdzi" :D

a na powaznie

Napisane przez piotrj

Donk na R wydaję się być vbetem ale jakoś nie chcę wierzyć w to, że trafił kolor lub strita w backdoorze. Szczególnie, że nie widzę rąk, które sprawdzają na pf i flopie i trafiają flusha.
      Jedyne "sensowne" ręce, jakie tu może trzymać villain to 44/QQ/KK/KQ ?
      Ale, tak jak pisałem wcześniej, trudno coś wywnioskować z linii przeciwnika.
      a co myslisz o AJ, AT ,JT, moze nawet AQ w treflach
      mogl miec na flopie jakiegos gutshota , openendera, one-ended straight draw z ktorymi na turnie lapie monster drawa i sprawdza dalej?

ten bet na river wyglada troche jak zaproszenie "sprawdz mnie"
    • piotrj
      piotrj
      Brąz
      na forum od: 31.03.2008 Posty: 1 171
      Napisane przez zagi11

a co myslisz o AJ, AT ,JT, moze nawet AQ w treflach
      mogl miec na flopie jakiegos gutshota , openendera, one-ended straight draw z ktorymi na turnie lapie monster drawa i sprawdza dalej?

ten bet na river wyglada troche jak zaproszenie "sprawdz mnie"
      Nie pomyślałem o nich a w sumie te ręce też są możliwe. To sprawia, że jeszcze gorzej wyglądamy na R.
      Tak, ten bet, tak jak pisałem, wygląda na value bet więc absolutnie się zgadzam.

Jaka wg Ciebie powinna być decyzja hero? Easy fold?
    • zagi11
      zagi11
      Srebro
      na forum od: 14.04.2010 Posty: 599
      sam decyzja nie jest easy , poniewaz nie lubie sie skladac z dwoma TP ale na river to sa tylko dwie pary :( a kompletuje sie rowniez strit , ktorego chyba nie mozemy wykluczyc, nie posadzam go raczej ,ze betowal tak z TP np AK

wiec sklaniam sie razcej ku fold :)
    • 4hand
      4hand
      Brąz
      na forum od: 26.04.2009 Posty: 217
      Wygląda na przypadkowo skompletowany kolor na treflach, call był prawdopodobnie z AQs, kolejna opcja to również QKo. Bet na river wygląda na mocną rękę - nie widzę blefu - aczkolwiek dołożyłbym, żeby wiedzieć z czym grał przeciwnik...
      :f_cool:
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Panowie jaki strit? 87 sprawdzające flopa i turna? Chyba tylko 8 7 , ale jest to mocno naciągane i jest to tylko jeden układ. Poza tym villain może grać tutaj z KJ czy KT, a także czasami nietrafiony flush draw. Jeżeli widzicie tutaj AQ w treflach, to znaczy że villain gra postflop mega szeroko i dużo gorsze układy też będzie miał na riverze. Ja bym tutaj raczej rozważał nie call czy fold, ale raise czy call. Ze względu jednak na dość dziwną linię villaina i fakt, że gramy na unka sprawia, że push będzie tutaj zbyt optymistycznym zagraniem. Po prostu sprawdzamy to zagranie.

Pozdrawiam.