[NL2-NL16] TT nl5

• masterxaz
      masterxaz
      Brąz
      na forum od: 04.01.2010 Posty: 583
      rush
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BB:
      $9.69
      MP2:
      $3.96
      MP3:
      $3.05
      CO (Hero):
      $7.01
      BU:
      $1.47
      SB:
      $3.56

Preflop: Hero is CO with T, T.
      MP2 folds, MP3 calls $0.05, Hero raises to $0.25, 2 folds, BB calls $0.20, MP3 calls $0.20.

Flop: ($0.77) J, 9, 6 (3 players)
      BB bets $0.52, MP3 folds, Hero raises to $1.54, BB calls $1.02.

Turn: ($3.85) 8 (2 players)
      BB checks, Hero checks.

River: ($3.85) K (2 players)
      BB bets $2.42, Hero folds, BB gets uncalled bet back.

Final Pot: $3.85.

na flopie chyba warto raisować taki donkbet, szybki call mógł wydawać się że zbiera do koloru, turn spada serce i jedyne co pozostaje do open ended do pokera :) się zastanawiam że mogłem jednak betować turn wtedy bym miał jasną sytuację, a tak ten river to nie wiem czy betuje ze względu na brak mojej agresji na T czy rzeczywiście może mieć flush i chce value.
      Za foldem dodatkowo przemawiał timing tell, pare rozdań wcześniej złapałem tego gracza na blefie, gdzie bardzo długo się nad nim zastanawiał, a teraz insta bet więc jednak mu uwierzyłem
  • 3 odpowiedzi
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Hello!

Tylko po co raiseowac ten flop? ?(
    • masterxaz
      masterxaz
      Brąz
      na forum od: 04.01.2010 Posty: 583
      no dobra a jakbym callnał flop to co na ew. 2nd barrel albo check przeciwnika przy tej karcie która spada?
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Widzisz, gosc sadzi Ci donka na flopie w 3way puli, na drawowatym stole i to raczej malo kiedy wyglada na bluff. Czy wyrzucasz tu JX? Nie wiem, ale tez watpie zeby jakis goly, slaby JX tu betowal... wiec nie sadze, ze mozesz tu wyrzucic lepsze rece. Wszystko poza JX bijesz, nie liczac over par i lepiej, ale bez reada ciezko zakladac, ze on tutaj leaduje KJ, QJ, JT, ktore wyrzuca do raise, tak samo jak QQ - ale to i tak dosc malo kombinacji rak.

Osobiscie to uwazam, ze mozesz tu nawet ez foldowac na flopie, a jesli juz masz zamiar callowac to na turnie na bet masz call, na check, masz check back -> river na KX bym sie osobiscie skladal, gdyby on uderzal jakos konkretnie. wg mnie nie bijesz nic, co 3rd barreluje