[NL20-NL50] T9s Nl50

• maxxiseek
      maxxiseek
      Brąz
      na forum od: 23.01.2010 Posty: 1 736
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      Hero ($95.75)
      ($33.58)
      UTG ($49.89)
      UTG+1 ($91.16)
      UTG+2 ($52.75)
      MP1 ($52.71)
      MP2 ($48.75)
      CO ($47.75)

Dealt to Hero T:heart: 9:heart:

fold, fold, UTG+1 calls $0.50, fold, fold, fold, fold, Hero checks

FLOP ($1) J:spade: T:diamond: 4:spade:

Hero checks, UTG+1 bets $0.50, Hero calls $0.50

TURN ($2) J:spade: T:diamond: 4:spade: T:spade:

Hero bets $2, UTG+1 calls $2

RIVER ($6) J:spade: T:diamond: 4:spade: T:spade: 2:diamond:

Hero bets $5, UTG+1 raises to $25, Hero ???

Villain:48/13/3.2 WTSD:35 W$SD: 30

Na flopie myślę, że mogłem spokojnie leadować, jednak głównie w tym rozdaniu chodzi mi o R. Mam tutaj call na takiego idiote?
  • 1 odpowiedź
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Pełne stacki - rise pre! To jest na tyle dobra ręka, zeby tutaj podbic i ewentualne zgarnąć pulę, a mając inicjatywę masz wieksze szanse na generowanie FE, którego ta ręka potrzebuje. W momencie, kiedy on gra open call z 22-88 to często będzie tutaj grał fit or fold, a jeśli Ty grasz tutaj check to przeciwnik na pewno okaże Ci mniej respektu.

As played bet flop jest imo obowiązkowy - 2nd pair tutaj jest bardzo dobrą ręką, sprawdza Cie kupa drawów i nawet jeśli zostaniesz sprawdzony to jakieś 70% jego calling range'u tutaj jest behind. Turn PSB na takiego gościa przejdzie, chociaż ja bym zagrał 3/4 albo 4/5, żeby nie uderzać w pule, co często zniechęca wielu graczy. Na River to jest loteria - ja w takich momentach patrzę na jego AFreq na River głównie, jego W$SD zachęca do calla. Warto tez patrzeć na WWSF. Na pewno jest tutaj sporo kombinacji, które Cie biją i na moje oko ogólne tendencje są takie, że jeśli gracze nie boją się risowac na sparowanym boardzie z gotowym kolorem to raczej będziesz tutaj pokonany. No chyba, że przeciwnik jest uber-agro na River, ale nie podałeś tutaj żadnych danych. Standardem byłby dla mnie fold, gdyby to był unk

Pozdrawiam