[NL20-NL50] J4s nl50 rush

• mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($63.55)
      Hero ($52.50)
      UTG ($34.25)
      UTG+1 ($61.95)
      UTG+2 ($137)
      MP1 ($57.15)
      MP2 ($73.80)
      CO ($69.45)
      BTN ($28.70)

Dealt to Hero 4:club: J:club:

fold, fold, fold, fold, fold, CO raises to $1.25, fold, fold, Hero raises to $4.50, CO calls $3.25

FLOP ($9.25) Q:spade: 9:spade: 9:diamond:

Hero bets $6, CO calls $6

TURN ($21.25) Q:spade: 9:spade: 9:diamond: 3:club:

Hero bets $14, CO calls $14

RIVER ($49.25) Q:spade: 9:spade: 9:diamond: 3:club: 2:spade:

Hero checks, CO checks

jak z nim gralem mial fold to cbet 1/2 w 3betowanych pulach
      flop cbetuje bo mogl sprawdzic z jakimis niskimi pp, SC, Axs? - nie wiem czy nie przesadzam z tym range ale ogolnie ciezko mi dopasowac 3bet calling range komukolwiek
      moje zalozenie bylo takie ze jesli na flopie sprawdzil, to glownie z jakims pocketem. na turnie zrzuci na dosc mocny bet

na takiego przeciwnika z drugiej strony jesli resteal sie nie udal moglem zakonczyc zagranie na tym i poddac reke
  • 2 odpowiedzi
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Jeśli przeciwnik folduje 70% to jest na granicy opłacalności 3betowania go z any2. Zanim z taką kartą zrobie 3bet (moim zdaniem J4s nie jest dobre do tego - zastanów się czy 3betujesz też zawsze tutaj z J5, J6 itd? Chyba nie) to patrzę jakie mój przeciwnik ma statystyki fold to c-bet w 3betowanych pulach. Jego ogólna statystyka zniechąca do randomowych 3betów właśnie ze względu na te 33%. Dlatego dla mnie to jest fold pre.

As played sam c-bet jest tutaj średnim pomysłem i ja bym się poddawał. To właśnie jest problem grania takich kart jak J4s bo niczego raczej nie trafia dobrego. board jest raczej sprzyjający, żeby tutaj grać 2ndB w momencie kiedy c-betowales. On wyrzuci na Turnie TT oraz JJ, nie odpuści z AQ i drawami do koloru raczej. W momencie, kiedy on gra call Turn tutaj raczej należy się poddać zwłaszcza przy wybijającym kolorze. On wie, że byś tutaj komfortowo nie wrzucał stacka z asem i raczje będzie herocallował z AQ.

Pozdrawiam
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      on stealuje z any2 wiec fold do 3bet ma wiekszy chyba z poznych.
      tutaj oczywiscie zgadles, nadzialem sie na top jego range - AQ :)