[NL20-NL50] Q8 nl50 rush

• mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($78.65)
      BB ($50)
      UTG ($45.80)
      UTG+1 ($18.55)
      UTG+2 ($25.30)
      MP1 ($87)
      MP2 ($51.40)
      CO ($53.15)
      Hero ($50)

Dealt to Hero Q:heart: 8:club:

fold, fold, UTG+2 calls $0.50, fold, fold, fold, Hero raises to $2, fold, BB calls $1.50, UTG+2 calls $1.50

FLOP ($6.25) 2:club: 8:heart: 2:heart:

BB checks, UTG+2 bets $3.50, Hero calls $3.50, BB folds

TURN ($13.25) 2:club: 8:heart: 2:heart: 7:spade:

UTG+2 bets $19.80 (AI), Hero calls $19.80

utg midstack limpujacy wiec mysle ze moge zabrac mu pule postflop, ew z TP cos wygrac (troche za bardzo poszerzam zakres, powinno byc A8 minimum, albo QT)

na flopie mysle ze moze donkowac duzo, a BB byl raczej tight wiec jesli od niego akcje dostane to mam fold
      turn po timeoucie prawie wciska AI i myslalem tutaj ze ma czesto FD, moze jakies gorsze 8 (89 T8)

na limperow (czesto = fish) dobry jest zasieg? :
      TJ+, A9s+, A9o+, 77+
      nie wiem czy kazdy Axs, SC, niskie PP pasuja do izolacji fishow

tutaj troche przesadzilem, nastepnym razem mialbym reke A8 to zagralbym tak bez zastanowienia, bo 22 nie widze w jego range. 87 jest ale rownie czesto jak inne 8x mysle czy fd
  • 2 odpowiedzi
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      cześć

Nie dałeś żadnych informacji na temat agresji przeciwnika - to bardzo ważna kwestia tutaj. Przede wszystkim myślę,że Q8o jest za słabą ręką do izolacji pre i gram tutaj fold.

As played to jest imo overplay ze względu na fakt, że przeciwnik grał open limp, czyli będzie raczej miał pasywną naturę. Robiąc taki wrzut stacka na Turnie będzie miał często 87 albo 99 i będziesz behind. Jego overbet na Turnie jest podejrzany i można tu się pokusić o call obstawiając go na drawa, ale czy callowanie takiego overbeta będzie EV? Imo to jest close, ale jednak z przewagą -EV. Myślę,ze ta ręka dobrze ilistruje, z jakimi problmami trzeba się borykać próbując izolować limperów z tak słabymi kartami

Pozdrawiam
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      o agresji nic nie mialem bo byl nieznany.
      pokazal K :spade: 8 :spade: :D