[NL2-NL16] KK nl5

• MaciekG
      MaciekG
      Brąz
      na forum od: 14.05.2010 Posty: 147
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      BU:
      $1.51
      SB:
      $9.88
      BB (Hero):
      $5.00
      UTG1:
      $6.25
      UTG2:
      $1.79
      MP1:
      $10.86
      MP2:
      $6.03
      MP3:
      $5.02
      CO:
      $6.64

Preflop: Hero is BB with K, K.
      UTG1 calls $0.05, 7 folds, Hero raises to $0.20, UTG1 calls $0.15.

Flop: ($0.42) 7, A, Q (2 players)
      Hero bets $0.35, UTG1 calls $0.35.

Turn: ($1.12) 3 (2 players)
      Hero bets $0.50, UTG1 raises to $5.70(All-In), Hero folds, UTG1 gets uncalled bet back.

Final Pot: $1.62.
      <br />
      <b>Notice</b>: Undefined index: resultBB in <b>/var/www/v4.main/v2010.11/html/cache/smarty/templates_c/%%ED/EDB/EDB54A5B%%hand_history_ajax.html.php</b> on line <b>138</b><br />

flop bardzo nieprzyjemny, nie miałem pozycji, ale zacisnąłem zęby i cbetowałem,
      przeciwnik sprawdził pf więc jego range oceniałem na pocket pary, A high, ew KQ-KJ, może konektory

Stąd ten cbet, który sprawdził

Turn okazał się gwoździem do trumny, zastanawiałem się tutaj nad grą check/fold ale wydało mi się to zbyt "odpuszczające" dlatego zagrałem beta zeby " zobaczyc gdzie jestem w rozdaniu " i co pokaze przeciwnik

na re raise pomyslalem, że czasami AA/KK to tylko para, a są momenty gdzie trzeba i takie karty zrzucic ...

dzięki z góry za ocenę i pozdrawiam ;)
  • 1 odpowiedź
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Na preflopie grasz słusznie raise, ale pamiętaj, że na preflopie podbijamy za 4bb + 1bb za każdego limpera, także zagranie to powinno być nieco wyższe. Cbet flop jak najbardziej prawidłowy, ale 0,3 $ w zupełności by wystarczyło. Na turnie bet/fold dla mnie nie ma sensu. Setów tutaj nie jesteś w stanie wyrzucić, bo zagrają call pod fulla, a co za tym idzie przegrywasz rozdanie na riverze vs sety. Poza tym mnóstwo rąk z jego range trafiło tutaj fulla, ponieważ on dość szeroko będzie grał tutaj call flop z Ax X . Jedyne co może uda ci się wywalić do jakieś 2 pary. Generalnie od żadnej ręki nie wyciągniesz już tutaj value i musisz liczyć na szansę wyrzucenia przeciwnika z rozdania, które są małe, bo on tutaj małą część pozostałego po flopie range będzie pasował.

Pozdrawiam.