[NL2-NL16] AKo NL2

• pafciuu
      pafciuu
      Brąz
      na forum od: 14.08.2010 Posty: 77
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      MP1:
      $0.64
      MP2 (Hero):
      $0.85
      MP3:
      $0.95
      CO:
      $0.71
      BU:
      $0.54
      SB:
      $1.95
      BB:
      $0.82
      UTG1:
      $0.75
      UTG2:
      $0.75

Preflop: Hero is MP2 with A, K.
      UTG1 folds, UTG2 calls $0.02, MP1 folds, Hero raises to $0.10, 3 folds, SB calls $0.09, BB folds, UTG2 calls $0.08.

Flop: ($0.32) T, K, K (3 players)
      SB checks, UTG2 checks, Hero bets $0.06, SB raises to $0.20, UTG2 folds, Hero calls $0.14.

Turn: ($0.72) A (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.06, SB raises to $0.44, Hero calls $0.38.

River: ($1.6) T (2 players)
      SB bets $0.12, Hero calls $0.11.

Final Pot: $1.83.

Results follow:

SB shows four of a kind, tens(T T).
      Hero shows a full-house, kings full of aces(A K).

SB wins with four of a kind, tens(T T).

Zagrałem slowplay, bo byłem przekonany, że tylko w ten sposób jestem w stanie coś wyciągnąć od przeciwnika. Myślałem też, że przez zbyt duże podbicie spasuje i nic na nim nie zarobie
  • 3 odpowiedzi
    • teampoland
      teampoland
      Brąz
      na forum od: 28.03.2010 Posty: 542
      ej ale generalnie jak grasz check flop i check turn z nutsem to raczej nie za czesto ci ktos zaplaci
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj pafciuu.

Cieszę się, że przygodę z forum zaczynasz od naszego działu. Forum ocen rąk to świetna forma nauki, ponieważ szybciej uczymy się na własnych błędach. Mam nadzieję, że będziesz tutaj częstym gościem.

Co do rozegrania to niestety kiepsko to wygląda i mamy nad czym pracować. Po pierwsze W big stack strategy gramy pełnym stackiem 100BB lub więcej, a jeśli spadamy poniżej tej granicy, uzupełniamy stack do wyżej wspomnianych 100 BB. W przeciwnym wypadku nie możemy w pełni realizować założeń strategii BSS. Po drugie slowplay. Jeżeli już chcesz slowplay'ować to rób to prawidłowo, czyli grając check, a nie zmniejszając bety do maksymalnego minimum. Nie możesz bet size'ingiem pokazywać siły swojej ręki, a tutaj wręcz krzyczysz "mam tripsa". Pamiętaj, że postflop betujemy w zakresie 2/3 - 3/4 puli i tego się trzymaj. Zaniżanie betów jest sporym błędem. Idziesz tutaj normalnymi betami na stacki.

Pozdrawiam.
    • NequinPl
      NequinPl
      Brąz
      na forum od: 30.05.2010 Posty: 1 084
      Oj pafciu, pafciu ;) Kiedy w koncu zaczniesz sie stosowac do zalecen pokerstrategy? Uzupelniaj stacka, nie pokazuj kart villaina, gdy wrzucasz recej na forum i betuj za 2/3 3/4 puli, a jak Ci przyjdzie do glowy podbic mniej, to lepiej po prostu zaczekaj:) Zapamietam sobie, ze jak malo podbijasz, to masz monstera. Pewnie to sie przyda przy nastepnej sesji live :)