[NL2-NL16] 99 nl 2

• teampoland
      teampoland
      Brąz
      na forum od: 28.03.2010 Posty: 542
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      BU:
      $2.56
      SB (Hero):
      $2.00
      BB:
      $2.00
      UTG2:
      $2.00
      MP1:
      $2.02
      MP2:
      $2.44
      MP3:
      $2.34
      CO:
      $1.83

Preflop: Hero is SB with 9, 9.
      UTG2 posts deadblind, UTG2 raises to $0.10, 5 folds, Hero calls $0.09, BB folds.

Flop: ($0.22) 9, 8, Q (2 players)
      Hero checks, UTG2 bets $0.21, Hero raises to $0.48, UTG2 calls $0.27.

Turn: ($1.18) T (2 players)
      Hero bets $0.75, UTG2 raises to $1.42, Hero calls $0.67.

River: ($4.02) 3 (2 players)

Final Pot: $4.02.

vs unk. Wlasciwie nie wiem czemu donkuje turna. Jaka linia zatem ? dzieki
  • 9 odpowiedzi
    • leonidas12
      leonidas12
      Brąz
      na forum od: 06.10.2009 Posty: 854
      Witam

Preflop dobry call pod seta na flopie moze byc ten check z nadzieją że gościu postawi cbeta raise na flopie tez dobre zagranie tylko że troszkę wyżej bym stawiał tak do 0.65$ a na turnie stackował bym się. Ale oczywiscie poczekajmy na osąd naszych sędziów. Którzy są moją motywacja do nauki.

Pozdrawiam
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 129
      Hello!

Mocniej flop! Grasz duzo za slabo. Tutaj powinno byc tak do 0,65$, a na turnie chcesz sie stackowac, ale nie betujac :) Lepiej tu grac c/c niz b/c, bo masz bardzo duze FEq betujac takiego turna, a on z kolei moze widziec po Twoim checku slabosc, wiec bedzie Cie chcial wyrzucic z puli.
    • paueczka
      paueczka
      Brąz
      na forum od: 27.02.2009 Posty: 94
      a nie powininem tego flopa zaczac od bet'a, a nie dawac darmowa karte?
      Bo w sumie na turnie bym sie zastanowil czy gosc nie trzyma AJx
    • teampoland
      teampoland
      Brąz
      donkbetow raczej nie praktykuje
    • paueczka
      paueczka
      Brąz
      na forum od: 27.02.2009 Posty: 94
      sorry jestem tylko fishem :) ale flop chyba nie jest az taki sprzyjajacy? :f_confused:
    • kalamasz
      kalamasz
      Brąz
      na forum od: 18.06.2010 Posty: 540
      Jak dla mnie 8outów to za wiele.Ja bym tutaj leadował flopa grając bet/broke.Na jego call stackoff turn z taką kartą,jeżeli spadłby blank na T to zastanawiałbym się nad check/call.

Swoją drogą co generuje większe FEq na takim flopie donkbet czy check/raise[taki do 0,6$]?Imo to drugie,a ja nie chce go tutaj zrzucić z jakiegoś ew. Qx.
    • teampoland
      teampoland
      Brąz
      jakie 8 outow? nawet przy takim turnie mam 25% equity vs jego J, a on tu sie ze mna stackuje z tysiacem innych rzeczy. donkbet flop nie wchodzi w gre, na takim flopie on tu zawsze postawi Cbeta i czesto zagra call z prawie kazdym broadwayem. donk turn to blunder tutaj, bo po pierwsze dostaje raise najczesciej od nutsa a po drugie bezpardonowo wklada mi J do perceived range dla kogos kto J nie ma.
    • kalamasz
      kalamasz
      Brąz
      na forum od: 18.06.2010 Posty: 540
      Każde T/J gwarantuje mi tutaj szybsze bicie serca więc wole ściągnąć jakieś pewne value od jakiejś parki/dwóch par niż dawać mu potencjalnie free card na niefajnym flopie.
      Pozatym skąd ta pewność,że unk wykona tutaj cbet? :f_ugly:
    • teampoland
      teampoland
      Brąz
      ja grasz scary money to moze ci szybciej bije serce ale faktem jest ze T/J na turnie spadnie 8/47 razy, czyli raz na 6 i zakladajac meganieszczesliwy przypadek ze wilajn ma wtedy J/T czyli strita (taki przypadek to de facto 7/47, czyli prawie raz na 7) to i tak mamy 25% equity w tej puli! Czyli w longrunie nasz set miazdzy tutaj jego gutshoty!

jesli chodzi o cbet to on tu stawia go: for protection z 88+, broadway QX. Z cala masa rak stawia tu takze cbet bluff z racji na scary board i jego gutshoty + over card.