[NL2-NL16] Ak Nl10

• bdouble
      bdouble
      Brąz
      na forum od: 18.08.2010 Posty: 214
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      SB:
      $1.58
      BB:
      $2.00
      UTG1:
      $4.73
      UTG2:
      $1.85
      MP1:
      $9.30
      MP2 (Hero):
      $2.15
      MP3:
      $1.16
      CO:
      $1.74
      BU:
      $1.85

Preflop: Hero is MP2 with A, K.
      3 folds, Hero raises to $0.40, MP3 calls $0.40, 4 folds, 3 folds, 2 folds, BB folds.

Flop: ($0.95) J, 5, Q (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $0.76, Hero folds, MP3 gets uncalled bet back.

Final Pot: $0.95.

Czy fold tutaj był słuszny? Wdłg podstaw strategii powinienem postawić cbeta na 2/3 puli ale uznałem że przy takim floopie takie zagranie nie odniesie skutku. Postanowiłem pójść check/fold. Czy słusznie?
  • 3 odpowiedzi
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Hej,

Skąd takie postanowienie? W czym ten flop Ci się nie podoba?
    • bdouble
      bdouble
      Brąz
      na forum od: 18.08.2010 Posty: 214
      Po pierwsze był to gracz typu maniak - rozgrywał bardzo agresywnie i loose. Nie zraził by się tym blefem a jeszcze go przebił - i musiałbym foldować. Po drugie podejrzewałem że przy takim floopie granicząc to niemalże z pewnością że mój oponent złapał top albo middle parę. Ja sam nie złapałem nic i dalsze wejście nie miało w moim odczuciu sensu.
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      Grasz z maniakiem - ok, ale czy na pewno jesteś tutaj z tyłu? Zawsze masz najlepsze A-high, to jest również często przeciwko takim graczom mocna ręka i możesz zagrać c/r, bo często będzie tutaj trzymał po prostu air. Oczywiście bezpiecznym zagraniem będzie c/f, może trochę weak, bo grałbyś przeciwko takiemu graczowi tylko fit or fold (a flopa trafiasz 1/3). Wiadomo, że maniak nie odpuszcza tutaj pary, jednak wcale jej nie musiał trafić i nie jest powiedziane, że jak zabetujesz to nie sfolduje do cbeta jeśli nie trafił. Mimo wszystko jeśli więcej informacji nie mam o przeciwniku gram tutaj bet/fold.