[NL20-NL50] Nl50 Ak

• CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      Hero ($62.94)
      BB ($40.50)
      BTN ($48.85)

Dealt to Hero A:diamond: K:club:

BTN raises to $1.50, Hero raises to $5, fold, BTN calls $3.50

FLOP ($10.50) 4:diamond: 5:club: A:spade:

Hero bets $5.50, BTN calls $5.50

TURN ($21.50) 4:diamond: 5:club: A:spade: T:club:

Hero checks...

Byłem bardzo aktywny przy tym stoliku, częste 3bety.
      Spodziewałem się że mogą zacząć się na mnie odgrywać więc daję mu okazje do floatu.
      Pytanie co najlepsze?
      c/c czy ch/r? podejrzewam że po ch/R i tak mnie sprawdzi każdy Ax przy takiej dynamice stołu.
      Jedyne co przemawia za c/c to założenie że on mógłby blefować 2 streety. Mógłby? Przeciwnik 17/13 steal btn 32% Ft3bet:65 AF:3.

Pytanie 2: Co jeżeli zagra ch behind? Wtedy by to oznaczało że ma jakiś Ax z którym gra pot control, ewentualnie JJ lub slowplay.
      Myślę że dobre są 2 opcje:
      1. Dosyć spory bet na river bo i tak sprawdzi ze wszystkim oprócz JJ.
      2. ch/R bo myślę że na river powinien betować swoje Ax.

Co o tym sądzicie?
  • 1 odpowiedź
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Jezeli caly czas 3betujesz i jestes aktywny na stole to po prostu betuj tego turna i daj okazje przeciwnikowi na jakis light calldown. Gosc z tego co widze gra super tight i nie bedzie floatowal tego flopa z air. Ludzie grajacy 17vpip pokera patrza glownie na swoje karty. Tak wiec grasz prawdopodobnie na ranga 77-QQ, AJo+.

Checkujac tego turna dajesz mu po prostu szanse na pot controlowanie PP i czasami nawet jakiegos Ax.

Pytanie 2: Co jeżeli zagra ch behind? . Dosyć spory bet na river bo i tak sprawdzi ze wszystkim oprócz JJ. 2. ch/R bo myślę że na river powinien betować swoje Ax.

Jezeli zagrasz linie bet check bet to dla kazdego przeciwnika, ktory umie hand readowac bedzie oczywiste co masz, wiec jezeli decydujesz sie na check na turnie to checkuj tez rivera.