[NL100+] NL200 River bluffcheck/raise na regsa

• ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$1/$2 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      CO:
      $407.59
      BU:
      $188.90
      SB:
      $170.54
      BB (Hero):
      $404.20
      MP2:
      $428.53
      MP3:
      $609.32

Preflop: Hero is BB with T, K.
      MP2 raises to $6.00, 4 folds, Hero calls $4.00.

Flop: ($13) 5, T, 8 (2 players)
      Hero checks, MP2 bets $12.00, Hero calls $12.00.

Turn: ($37) 9 (2 players)
      Hero checks, MP2 bets $26.00, Hero calls $26.00.

River: ($89) 6 (2 players)
      Hero checks, MP2 bets $56.00, Hero raises to $148.00.

Final Pot: $293.

21/18
      66% flop cb 45% turn cb
      3k handow

Preflop/flop i turn to std. Co myslicie o check/raisowaniu tego rivera?
  • 7 odpowiedzi
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Jakas historia, jakies ready, ile WTS? CZy on lubi bluff-catchowac?

Moim zdaniem masz za malo 7x tutaj, by c/r river +EV na bardzo dobrego gracza. On pewnie sprawdza z AT+ i kazda 2pair/set i lepiej. Moim zdaniem to by bylo lepsze, jakbys mial tutaj JdTd, bo wtedy blokujesz pare kombinacji QJ na dodatek, ale ogolem masz tutaj malo 7x.

Oczywiscie mozna dyskutowac na ten temat, czy tutaj kiedykolwiek blefujesz i to wszyskto zalezy od history, image i przeciwnika. Na 1st-level thinker spoko, mozesz miec any2 on folduje wszystko procz strita, ale jak ktos mysli troszke dalej, to pewnie czesto tutaj calluje.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      Up!?
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      Ready:
      River cont bet 72%, 26% WTS.
      Tripple barreluje missd draw, lubi pot controlowac srednie handy. Nie mam readow na temat jego bluff catchowania, wiec raczej nie jest herocallerem.
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      zgadzam sie ze 7 raczej masz tutaj malo co gorsze mimo ze masz SD value to jestes gorszy ale co on moze miec albo jakies AT albo OP tak czy inaczej na raise musi to wyzucic wiec dla mnie super zagrane aczkolwiek ja nie mam kochones zeby takie rzeczy robic:)
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      Na bardzo dobrego gracza to imo nie jest c/r. Jezeli on az tyle barreluje, to nie raz moglbys miec najlepsza reke tutaj, co owszem przy tym bet-sizingu moze tez byc inaczej. Jezeli sadzisz, ze on nie bluff-catchuje, wtedy to jest moze i dobre, ale ciezko mi osobiscie ocenic.

Na wiekszoszi graczy nie jestem fanem tego zagrania, chociazby mnie zawsze ludzie sprawdzaja.
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Po co blefować z najlepszą ręką?
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      Napisane przez Ninjai
      Na bardzo dobrego gracza to imo nie jest c/r. Jezeli on az tyle barreluje, to nie raz moglbys miec najlepsza reke tutaj, co owszem przy tym bet-sizingu moze tez byc inaczej. Jezeli sadzisz, ze on nie bluff-catchuje, wtedy to jest moze i dobre, ale ciezko mi osobiscie ocenic.

Na wiekszoszi graczy nie jestem fanem tego zagrania, chociazby mnie zawsze ludzie sprawdzaja.
      Rzeczywiscie moge miec najlepsza reke, ale nie wiem czy nie lepiej raisowac, zeby zdjac go z jakiegos thin vbeta (np. set/T9), do ktorego pasuje jego sizing.

Tak czy inaczej koles zrobil snap folda, wiec albo mialem najlepsza reke, albo w jego oczach mam tutaj same nutsy i nie musi myslec z sd value.