[NL100+] NL200 Riverbluffraise na donka

• ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$1/$2 No-Limit Hold'em (2 handed)

Known players:
      SB:
      $212.68
      BU (Hero):
      $933.56

Preflop: Hero is BU with 2, 9.
      Hero raises to $6.00, SB calls $4.00.

Flop: ($12) 3, 8, 5 (2 players)
      SB checks, Hero bets $7.00, SB calls $7.00.

Turn: ($26) Q (2 players)
      SB checks, Hero bets $22.00, SB calls $22.00.

River: ($70) K (2 players)
      SB bets $38.00, Hero raises to $898.16.

Final Pot: $1006.16.

36/17 po 70 handach

Co myslicie o betowaniu tego turna i shovowaniu rivera? Nice hand czy lolspaz :D
  • 7 odpowiedzi
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      A podaj ftcbet i jakies ready. Wiedziales jak on gra SD-value, czy umie floatowac oop?
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      Up!?
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      Ready: blockbetuje srednie showdown value. Nie wiem czy foatuje oop, ale ma maly fold to cb (30%). 20% went to sd
    • wma21
      wma21
      Brąz
      na forum od: 24.04.2009 Posty: 5 816
      ja sklanial bym sie do odpuszczenia. Mowisz ze fold cB ma 30% to na pewno moze probowac floatu. Jednak jesli nie folduje na T to raczej musimy go juz na cos obstawic.
      Czyli dla mnie mogl trafic seta i rozgrywa go pasywnie bo board jest bezpieczny. Do tego ten jego block bet nie wiem jak wyglada ten jego sizing na te blockbety po ktorych masz dane ready bo ja gram blocki za okolo 30% a tutaj to wyglada na troche value bet wiec dla mnie lolspaz
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      On tutaj seta moim zdaniem nigdy nie gra tak na riverze. Tutaj mi sie blef o wiele bardziej widzi, bo reprezentujesz wszystkie sety, prawie ze wszystkie 2pairs, bo raisujesz pewnie mase rak z BTNu. On moim zdaniem ma tutaj 99-TT bardzo czesto, moze nie raz AQ, ale napewno folduje to na ship, wiec ciebie niby tylko sprawdzaja sety oraz slaby gracz z KQ. I like.
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Mnie się nie podoba ponieważ fisze taką linią grają nutsy.
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      Napisane przez Ninjai
      On tutaj seta moim zdaniem nigdy nie gra tak na riverze. Tutaj mi sie blef o wiele bardziej widzi, bo reprezentujesz wszystkie sety, prawie ze wszystkie 2pairs, bo raisujesz pewnie mase rak z BTNu. On moim zdaniem ma tutaj 99-TT bardzo czesto, moze nie raz AQ, ale napewno folduje to na ship, wiec ciebie niby tylko sprawdzaja sety oraz slaby gracz z KQ. I like.
      Ja po takiej linii zawsze stawiam go na jakims 89o, ktore block betuje rivera (zwlaszcza z readem jaki mam). Najlepszy hand jaki moze miec to chyba jakies TT/99 , z ktorym i tak bedzie mial dosc ciezka decyzje po moim allinie.

Drugi raz robie juz takiego bluffshova na podobnej teksturze, po linii check/call check/call donk small na donka, gdy turn i river to jakies scare cardy i dwa razy dostalem dosc szybkie foldy.

Oczywiscie tilt od donka na jaki wpada po tym jak pokaze sie mu 29 w tym spocie jest bezcenny.