[NL2-NL16] aJ nl10

• 00thunder00
      00thunder00
      Brąz
      na forum od: 05.10.2007 Posty: 761
      Boss Media - €0.10 NL (5 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BB: €21.53
      UTG: €19.05
      CO: €5.60
      Hero (BTN): €19.85
      SB: €19.90

SB posts SB €0.05, BB posts BB €0.10

Pre Flop: (pot: €0.15) Hero has J:diamond: A:club:

fold, fold, Hero raises to €0.35, fold, BB raises to €1.10, Hero calls €0.75

Flop: (€2.25, 2 players) 3:diamond: 7:club: 7:diamond:
      BB bets €1.12, Hero calls €1.12

Turn: (€4.49, 2 players) J:spade:
      BB bets €2.24, Hero raises to €5.75, BB calls €3.51

River: (€15.99, 2 players) 8:spade:
      BB bets €13.56 and is all-in, Hero calls €11.88 and is all-in
  • 8 odpowiedzi
    • trebeter
      trebeter
      Brąz
      na forum od: 27.02.2008 Posty: 1 090
      staty ready ?
      granie za 200bb z TPTK to totalna glupota szczegolnie jezeli nie masz zadnych informacji na temat przeciwnika.
      Na River masz easy fold , po tym jak sprawdzil raise OOP i donkbetuje R to o ile nie jest kompletnym debilem to tutaj praktycznie jestes zawsze zdominowany.
      Zastanow sie czy przeciwnik betowalby 2 razy , sprawdzal raise i donkbetowal ponownie River ze slabsza reka niz twoja. On tutaj pokazal ogromna sile.

Osobiscie bez readow to sprawdzilbym tylko tego beta na Turnie , bo raisem tylko izolujemy sie od lepszych rak i prawde mowiac to nie wiem czy nie zrzucilbym tego na River no bo z sensownych rak to bijesz KQ , moze KJ , tyko ze szanse ze to on betuje 3 razy jest raczej mala.
    • 00thunder00
      00thunder00
      Brąz
      statow nie mam, ale koles pare razy juz oddal mi staka w roznych dziwnych spotach. na TPGK zamyka oczy i wpycha stacka (CrazyKid).

ale tak obiektywnie pattrzac to co on mogl reprezentowac? calluje 3bet oop wiec co moze miec 99-TT, AdKd, AdQd.(QQ+ by 4betowal). pedalsko donkuje za pol pota flopa, co moim zdaniem jest oznaka slabosci i calluje go na over karty.
      Turn spada jeden z moich outow i znowu dostaje geydonka, zakres sie raczej u niego nie zmienia, wiec rasie for value od fd, i 99-TT.

Skoro callnal to znowu slabosc, bo ja pokazuje moc wiec jakby cos mial to juz chcialby wrzucac stacka na turnie.

Na river spada blank i nagle wpierdala mi AI z dupy jakby mial karete 7, w co raczej nie moge mu uwierzyc wiec, po krotkim zastanowieniu calluje z najlepsza reka.
    • Tomcis23
      Tomcis23
      Brąz
      na forum od: 17.04.2008 Posty: 836
      Hmm, no to on nie calluje 3beta tylko ty. On sam gra 3beta więc może mieć QQ+.....

I nie pedalsko donkuje tylko gra c-bety.

Tu już trzeba sie na Turnie zastanowić, a na River to już czysty fold.....
    • 00thunder00
      00thunder00
      Brąz
      Napisane przez Tomcis23

I nie pedalsko donkuje tylko gra c-bety.

sorry, zle spojrzalem mimo wszystko pedalskie te cbety, wiec swoja teze podtrzymuje:) .

na river to juz byl call oparty na readach na konkretnego gracza, jak to sie ladnie nazywa dynamika stolu zawazyla o call na river
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Weź opisz to rozdanie raz jeszcze, bo nie znam powodów dla których tak grasz.
    • sz3sz
      sz3sz
      Brąz
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 824
      na river bijesz tylko TT/99/AK
      i ewentualnie KJ/QJ jesli on light 3betuje
    • 00thunder00
      00thunder00
      Brąz
      Napisane przez 00thunder00

obiektywnie pattrzac to co on mogl reprezentowac? calluje 3bet oop wiec co moze miec 99-TT, AdKd, AdQd.(QQ+ by 4betowal). donkuje za pol pota flopa, co moim zdaniem jest oznaka slabosci i calluje go na over karty.
      Turn spada jeden z moich outow i znowu dostaje geydonka, zakres sie raczej u niego nie zmienia, wiec rasie for value od fd, i 99-TT.

Skoro callnal to znowu slabosc, bo ja pokazuje moc wiec jakby cos mial to juz chcialby wrzucac stacka na turnie.

Na river spada blank i nagle wpierdala mi AI z dupy jakby mial karete 7, w co raczej nie moge mu uwierzyc wiec, po krotkim zastanowieniu calluje z najlepsza reka.
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Tylko że ten opis nie jest do akcji którą widzimy w rozdaniu a przy założeniu że to on calluje 3beta.

Mnie się to rozdanie nie podoba. Zacznijmy od preflopa, callujesz ze zdominowaną ręką z którą gdy nawet trafisz to gdy rywal będzie double barrelował już nie będziesz szczęśliwy, a co dopiero mówić gdy zabetuje river...

Dlatego ja to pasuje na PF o ile nie mam mocnych readów że:

- 3betuje za dużo
      - wiem jak gra = wygram postflop nawet gdy nie trafię

Tak jak zagrane, to call na flopie ma sens tylko gdy on będzie cbetował na np. AK czy JTs a na turnie odpuści i Ty zwiniesz pulę nawet gdy nie trafisz.

Na turnie raczej nie ma value w raisowaniu. On może mieć JJ+ i bez readów z TT- on spasuje, podobnie niekoniecznie musi mieć KJ/QJ. Ja bym grał call, co wynika z preflopa calluje po to żeby grać ostrożnie gdy trafię - nie masz nutsa tylko TP...

Na river liczysz jedynie na blefy i bez readów pasuje. Szczerze mówiąc nie jestem pewien czy on tam vbetuje w ten sposób QQ. Zazwyczaj widzę w jego zakresie jakieś 7x które 3betował dla blefu albo np. JJ/88/77.