[NL20-NL50] aa nl25

• 00thunder00
      00thunder00
      Brąz
      na forum od: 05.10.2007 Posty: 761
      Boss Media - $0.25 PL (5 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BTN: $42.24
      SB: $32.50
      BB: $24.42
      UTG: $25.00
      Hero (CO): $58.68

SB posts SB $0.12, BB posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.37) Hero has A:diamond: A:heart:

fold, Hero raises to $0.87, BTN calls $0.87, SB calls $0.75, BB calls $0.62

Flop: ($3.48, 4 players) 9:diamond: 8:diamond: 4:heart:
      SB checks, BB checks, Hero bets $3.48, BTN calls $3.48, fold, BB calls $3.48

Turn: ($13.92, 3 players) 6:club:
      BB checks, Hero checks, BTN checks

River: ($13.92, 3 players) 8:spade:
      BB checks, Hero bets $11.00, fold, BB calls $11.00

przez pierwsze 10 rak dostalem 7 premium hands, wiec bylem bardzo agresywny. Tutaj gdy dostalem 3call pre to powiedzmy ze sie nie zdziwilem ale po cbet za pota i dwa calle, to mi styklo, wiec postanowilem grac ch/f T ewentualnie call malego beta. poczekali behind, wiec postawilem ich na 9T, JT, overpair lub fd+overcards. na river wiec chyba niezly value bet ale z drugiej strony co gorszego moglo callowac turn, pewnie sety. Mega dziwna reka jak dla mnie, takiej sytuacji jeszcze nie mialem i jakos ciezko mi sie bylo odnalezc na T i R
  • 1 odpowiedź
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Jedna regula na te limity: betuj az ktos sie odezwie. Na tym boardzie dobrzi gracze raisuja sety i monster drawy. W momencie kiedy oni ciebie calluja, to po prostu jestes czesto z przodu i dlatego ja betuje 1/2 PS na turnie. Jakby BB gral c/ship, to raczej to calluje, bo nie sadze, zeby ktos slowplayowal sety, a reprezentuje w tym momencie wiele semiblefow. A jezeli BTn shipuje turn, to ja raczej folduje bez problemow.

Masz w koncu tylko AA = OP i nic wiecej, a niewiadomo, ile oni slowplayuja na pozycji, czy maja teraz jakies dzwine 2pary lub strita. Jezeli BTn bylby gamonem, to ja to b/c i na niego na turnie, bo on tez wtedy bedzie mial wiele semiblefow.

A wiec: Bet bet bet az do oporu.