[NL2-NL16] KJs NL2

• Abusiek
      Abusiek
      Brąz
      na forum od: 06.06.2010 Posty: 17
      Known players:
      Position:
      Stack
      BB:
      $1,92
      MP2:
      $1,21
      Hero:
      $2,18

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.87 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with K:diamond: , J:diamond:
      MP2 calls $0,02, 2 folds, Hero raises to $0,09, SB folds, BB calls $0,07, MP2 folds.

Flop: ($0,21) A:heart: , 5:diamond: , 8:diamond: (2 players)
      BB checks, Hero bets $0,16, BB calls $0,16.

Turn: ($0,53) 5:spade: (2 players)
      BB checks, Hero checks.

River: ($0,53) 9:diamond: (2 players)
      BB bets $0,24, Hero raises to $0,72, BB raises to $1,67 (All-In), Hero raises to $1,93 (All-In), Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $3,87

Results follow (highlight to see):
      Hero shows kolor, król high (Kd Jd)
      BB shows kolor, as high (Ad Qd)

BB wins with kolor, as high (Ad Qd)

Witam, mam wątpliwości co do tej ręki. Czy powinienem się zrzucać na river po reraise od przeciwnika? Co prawda możliwe są tutaj fule, ale myślę że betowałby je wcześniej. Proszę o ocenę.
  • 2 odpowiedzi
    • trebeter
      trebeter
      Brąz
      na forum od: 27.02.2008 Posty: 1 090
      z second nuts flushem mimo mozliwego fulla to nigdy na River nie jest fold do allina ,pula jest za duza zeby to foldowac , spokojnie mogl tak zagrac z gorszym flushem , lub nawet czasami tripsem.
      WP
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Na unka często grałbym mocny second barrel licząc na to że czasami zrzuci jakieś PP/Ax/8x. Nawet jeśli sprawdzi, wtedy masz FD który na river będzie nutsem i zapewne dostaniesz zapłatę.

Check behind też nie jest zły, ale wtedy na river wyższy raise! On dostaje za 0.5$ możliwość wygrania 2$. Pewnie nie spasuje nawet do 1$ kiedy to za 0.8$ zawalczy o 2.5$.

Gdy dostajesz AI, to nie jestem zbytnio szczęśliwy ale nie ma opcji spasowania ponieważ może mieć gorsze ręce np. gorsze flush albo nawet jakieś AK czy tripsy.