[NL20-NL50] JJ nl25

• 00thunder00
      00thunder00
      Brąz
      na forum od: 05.10.2007 Posty: 761
      Boss Media - €0.10 NL (5 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

CO: €4.90
      BTN: €13.08
      SB: €17.87
      Hero (BB): €43.67
      UTG: €33.29

SB posts SB €0.05, Hero posts BB €0.10

Pre Flop: (pot: €0.15) Hero has J:diamond: J:club:

UTG raises to €0.30, fold, BTN calls €0.30, SB calls €0.25, Hero raises to €1.20, UTG calls €0.90, fold, SB calls €0.90

Flop: (€3.90, 3 players) 4:heart: 8:club: 5:diamond:
      SB checks, Hero bets €3.15, UTG calls €3.15, fold

Turn: (€10.20, 2 players) A:spade:
      Hero checks, UTG bets €5.50, Hero calls €5.50

River: (€21.20, 2 players) 6:heart:
      Hero checks, UTG bets €23.44 and is all-in, Hero calls €23.44

UTG 25/23 104h WTSD 75%
      SB 19/3 31h

preflop squzuje z JJ i dostaje dwa calle co nie do konca mi sie podoba

na flopie cbet i juz tylko jeden call, turn spada scary karta i wiedzialem ze koles bedzie ja betowal bo wygladal na w miare ogarnietego i kazde Q+ po ch z mojeje strony bedzie betowal, wiec gram c/c bo nie chce grac b/f.
      Na river ja znowu checkam, bo spada niby najgorsza karta z mozliwych, kompletujaca str8 ale musialby miec 77, moze A7 ale wiekszosci przypadkow pokarze 99, TT, 89s i air, na ktore go postawilem, gdyby mial tego str8 lub A, probowal wyciagnac by value i zdecydowalem sie na Hero call...ale zanim to zrobilem dlluuuugo nad tym myslalem.
  • 7 odpowiedzi
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Pomysl moze troche nad jego zasiegiem tutaj. Jakie rece bys gral tak jak on na twoj range? Jak wyglada twoj range w jego oczach i czy on tutaj na turnie ma wiele Ax, ktore reprezentuje? CZy on to wie?
    • 00thunder00
      00thunder00
      Brąz
      Napisane przez Ninjai
      Pomysl moze troche nad jego zasiegiem tutaj. Jakie rece bys gral tak jak on na twoj range? Jak wyglada twoj range w jego oczach i czy on tutaj na turnie ma wiele Ax, ktore reprezentuje? CZy on to wie?
      Jego zasieg juz w miare opisalem czyli 89, 99-TT

Za to na pytania podkreslone nie umiem odpowiedziec, moze jakas podpowiedz, hehe;)
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      Sytuacja - ty raisujesz na preflopie, otrzymujesz squeeze i ok-oddsy by callowac. Callujesz i wypada niski board. Powiedzmy, ze ty wiesz, ze twoj przeciwnik squeezuje tight, wiec ma tutaj overparke prawie zawsze.

=> Pytania:
      1. Jak grasz tutaj z AK/AQ/AJ na flopie?
      2. Jak grasz z malymi PP na flopie i na tym turnie?
      3. Jak grasz z setami?
    • 00thunder00
      00thunder00
      Brąz
      Tak o wiele prosciej, dzieki.

ad. 1

na flopie raczej nie callowalby samych over cardow, wiec Ax odpada

ad. 2 i 3

PP juz bardziej tutaj pasuja, tylko nie sadze zeby otwieral gorsze PP z UTG niz 88+, wiec albo ma seta albo overpaire nizsza od mojej.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      1. Czemu sadzisz, ze on tam nie ma 22-88? Ja sadze, ze to ma tam w 100%!
      2. Przez to, ze on nie ma wiele Ax a ty jes masz, to on nie bedzie chyba na tyle glupi, zeby zamienic jakas mala PP w blef by reprezentowac te Ax. Moze to zrobic raz, ale watpie by shipowal tam gorsze rece na riverze.

Ogolnie tez sadze, ze A jest dobra karta do blefowania ogolnie, ale w tym spocie nie jest, by tylko ty mozesz ja miec, a twoj range jJ+/Ax tutaj jest taki mocny, ze nie musi blefowac Ax. Moim zdaniem tylko slaby gracz w tym spocie tak bedzie myslal. Ciezko mi ocenic jego poziom, ale ja tutaj nigdy nie gram c/c for stacks, bo frekwencja blefow od przeciwnikow w takich spotach jest super niska.

Jezeli sadzisz, ze on moze tutaj raz betowac any2, to c/c + c/f river bedzie ok. Ogolnie ja wole tutaj sam betowac turn, bo sadze, ze TT/99/77/66 jeszcze raz potrafi mnie sprawdzic, bo ma sporo outow.
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Nie wiem ale chyba nikt nie pisał o sqz pf?

Serio wy tu tak gracie 100% czasu??

Ja zawsze w takich sytuacjach tylko dokładam w tym spocie tak na prawde JJ=TT-99-88 nie mamy pozycji plus jak UTg sprawdzi to często któryś z 2 tez sprawdzi i mamy MW z JJ bez pozycji gdzie często spadną OC i nie wiemy jak to grać. A tak łapiąc seta mamy praktycznie nutsy plus łapiąc tu op możemy dochodowo to rozegrać oop.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      Squeeze nie jest konieczny, ale czesto go tutaj lubie. Raz robie tak, raz tak, wiec nie moge nic zarzucic.