[NL20-NL50] K3 nl50 rush

• mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($127)
      BB ($24.05)
      UTG ($87.50)
      UTG+1 ($67.60)
      UTG+2 ($68.25)
      MP1 ($83.40)
      MP2 ($61.15)
      CO ($35.45)
      Hero ($51.05)

Dealt to Hero K:diamond: 3:spade:

fold, fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $1.25, fold, BB calls $0.75

FLOP ($2.75) 4:club: J:club: 5:spade:

BB checks, Hero checks

TURN ($2.75) 4:club: J:club: 5:spade: 3:club:

BB checks, Hero bets $1.50, BB calls $1.50

RIVER ($5.75) 4:club: J:club: 5:spade: 3:club: 3:diamond:

BB checks, Hero bets $3.50, BB raises to $10.50, Hero calls $7

przeciwnik 16/11(666)
      fold to steal z bb 83%
      3bet z bb 0%

fold to cbet 57%, turnbet 100%(2)

dosc agresywny na flopie i turnie - odpowiedznio 49% i 40%, i river 14%

czekraise mial na flopie 7%(14 i 33%(3) turn - balem sie tego czekraise na river:)

turn betuje bo moze ma jakiegos K :club: czy Q :club: i sprawdzi beta, albo moze z jakims Jx
      river gram vbet bo moze dalej miec Jx, moze ma jakiegos poketa 77-TT ktorego nie chce spasowac.
      Nie wiedzialem za bardzo co moze na river reprezentowac czekraise, bo tutaj flusha by betowal, sety by gral mocniej na flopie/turnie pewnie (chociaz mogl sie flusha przestraszyc dlatego tak pasywnie)
      zostaje upcja ze na turnie zlapal 2pary i na river full, ale tez chyba by leadowal

wg mnie czekraise byl bez sensu i dlatego call
  • 7 odpowiedzi
    • shovi
      shovi
      Brąz
      na forum od: 30.12.2008 Posty: 3 808
      Jak dla mnie bez sensu :s_p:
      najbardziej bez sensu chyba turn, gdzie Trafiasz bottom Pair, a w jego zasięgu spokojnie jest FD, wyższe pockety których on może tutaj nie zrzucić wobec braku CBeta u Ciebie...
      Na river łapiesz tripsa no i przy leadbecie na turnie to już musiałęś tak zagrać.
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      a, mogl jeszcze sprawdzic z 6x ! :) i z 22 :D
    • shovi
      shovi
      Brąz
      na forum od: 30.12.2008 Posty: 3 808
      Napisane przez mgrudzie
      a, mogl jeszcze sprawdzic z 6x ! :) i z 22 :D
      wyczuwam nutkę ironii?:D
      Na prawdę nie bałeś się tego flusha?
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      kto na parujacym sie boardzie gra czekrasie z flushem, no dla mnie to bez sensu
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Sam zauważ - River AFreq 14%, więc ultra mało i on nie będzie tutaj skory do betowania. On tak może grać z 44 albo 55, bo chciał zagrać ch/r na flopie, ale się nie udało. W zwiażku z kolorem dopełniającym się na Turnie może sam się boi ch/r i ma zamiar zagrać bezpiecznie ch/c i zobaczyć czy uda mu się złapać FH na River. Może dla Ciebie to nie ma sensu, dlaczego on nie leaduje Turna z setem, ale w jego głowie mogą się krzątać jakieś paranoidalne myśli, że checkowałeś z drawem i teraz złapałeś kolor. Twój tok rozumowania miałby sens, gdyby ten gracz tak kosmicznie dużo nie foldował do steali, ale jeśli on gra tak wąskim rangem to na pewno ma tutaj coś dobrego i podejrzewam, że jesteś vs. FH. Wiem, że tripsa z takim kicerem cięzko zrzucić, ale czy on tutaj często blefuje ze słabszą ręką? Nie za bardzo moim zdaniem.

Pozdrawiam
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      on mial ttuaj A :club: Q :club: i mnie to rozwalilo . Nie umiem dalej pojac czemu tak zagral i czemu liczyl ze bede betowac na river
    • kempesKGB
      kempesKGB
      Brąz
      na forum od: 15.11.2008 Posty: 2 559
      przeanalizuj rozdanie z jego punktu widzenia
      grajac check back flop pokazujesz, ze masz slaba reke z jakims SD value (tutaj z marginalnym) wiec on z monsterem ma dwie opcje - albo betowac wysoko x2 i liczyc, ze zagrasz calldown z reka typu 5x/77 albo liczyc, ze bedziesz betowal dla thin value lub zamienisz swoja reke w blef i probowac grac c/r gdzies po drodze
      w momencie kiedy betujesz taki turn masz albo redraw, ktory betujesz turn jako semi blef i jak tafisz bedziesz betowal (bedac dead) a jak nie trafisz czesto zamienisz w belf albo mocna reke warta 2 value bety np. A2, albo zamieniasz cos w blef i prawdopodobnie bedziesz kontynuowal na river
      jedyny set w twoim range to 33 (z pozostalymi betujesz flopa) wiec gdy spada 3 na river redukujaca ilosc rak, ktore go bija do 1 kombinacji, to on tak spokonie moze grac na sparowanym boardzie bo ma nutsy na twoj range, ktorego wiekszosc betuje river (stad c/c + c/r)
      nie wiem czy on mysli na tym poziomie ale mogl intuicyjnie cos takiego wymyslic

a tak ogolnie to nie podoba mi sie ani twoj check behind na flopie (co innego gdybys mial KQ czy KT) bo jednak praktycznie nie masz SD value ani grywalnosci po check back ani bet na turnie bo jest zbyt thin ani call c/r river :P w sumie steal z K3o jest przesadnie luzny wiec imo troche spieprzyles ta reke :D