[NL2-NL16] nl5 AQ

• leonidas12
      leonidas12
      Brąz
      na forum od: 06.10.2009 Posty: 854
      Known players:
      Position:
      Stack
      BB:
      $5,00
      UTG1:
      $3,11
      Hero:
      $5,07

0,02/0,05 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP1 with A:heart: , Q:spade:
      UTG1 calls $0,05, UTG2 folds, Hero raises to $0,25, 5 folds, BB calls $0,20, UTG1 folds.

Flop: ($0,57) A:club: , 8:spade: , 5:spade: (2 players)
      BB bets $0,40, Hero raises to $1,20, BB raises to $2,15, Hero folds, BB gets uncalled bet back.

Final Pot: $2,97

nie mam pojęcia jak powinienem zagrac na flopie z jednej strony gościu agresywny ale tylko 9 rąk mam na niego a po drugi nie chce się stackowac z top parą (ciekawi mnie tez jego WTS 33 a W$TS 0)
  • 1 odpowiedź
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 128
      Hello!

na unka to chyba bym gram tu broke, bo bije Cie AK i sety... no i 85s o ktore malo kogo tu podejrzewam :) Zestackujesz tutaj nizsze AX, ktore w oczach jakiegos fisha graja for value i tez bronia sie przed drawami. jedyne co mnie niepokoi to jego lead/miniraise, ale po 9 hands nie wiemy o nim nic, wiec to moze byc dla niego standard.

Ale raise/fold flop jest kiepski! Jesli masz zamiar zamienic reke w bluff, to lepiej calluje tego leada od niego i pozniej kombinuj na turnie i riverze, co jest calkiem dobrym zagraniem, bo nie pchasz stacka w una, ale tak samo nie zrzucasz tu mocnej reki.