[NL2-NL16] A4s nl2

• deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (4 handed)

Known players:
      BU:
      $1.93
      SB:
      $4.68
      BB:
      $0.88
      CO (Hero):
      $2.02

Preflop: Hero is CO with 4, A.
      Hero raises to $0.07, BU folds, SB calls $0.06, BB folds.

Flop: ($0.16) A, Q, 2 (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.10, SB calls $0.10.

Turn: ($0.36) K (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.25, SB raises to $0.77, Hero calls $0.52.

River: ($1.9) 2 (2 players)
      SB bets $1.90, Hero folds, SB gets uncalled bet back.

Agro donk

F: gramc.bet zeby wybadac na czym stoje dostaje call, Ax, Qx, set ale raczej cos ma.

T: okej mam bigdrawa wiec gram bet i dostaje rasie, myslalem na shove, ale uznalem ze jest duza szansa ze ma bighanda, a mam swietne oddsy na call i pozycje.

R: miss i jego donkpot... nie mialem rada ze gra tak z missed draw, a zbyt duzo Ax mnie tutaj bije dlatego fold.
  • 1 odpowiedź
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Z uwagi na to jak słaby jest Twój as rozważyłbym check behind. Twoja para niewiele się różni od np. QJ. Masz jakieś showdown value, ale trudno mówić o value.

Gdyby np. zamiast K spadła 9 to rozważyłbym vbeta od KQ ale tutaj musisz liczyć na QJ/QT, może i sprawdzić ale chyba check behind jest lepszy. Jedynie bym double barrelował gdybym wiedział że rywal opłaci mi flusha nawet z A5. Wiele osób z A5 sprawdzi tylko dwa razy, czyli gdy trafisz kolor dostaniesz fold i 0$ dorzucisz kiedy będziesz ahead...

Check behind i może nawet fold jeśli rywal sam zabetuje, chyba że masz ready że zmienia 99 w blef albo ma jakieś śmieci.

Tak przy okazji na river bije Ciebie A2/AK/AQ z resztą masz splita i jeśli mam reada że rywal jest zbyt agresywny to mógłbym callować ponieważ donk może vbetować tutaj trzy pary (KQ) albo AT.