[NL20-NL50] AK, dziwny river NL50

• shadeson
      shadeson
      Brąz
      na forum od: 17.11.2008 Posty: 883
      Cake Poker No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Cake-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (UTG) ($60.95)
      MP ($53.10)
      CO ($50)
      Button ($59.95)
      SB ($52)
      BB ($48.50)

Preflop: Hero is UTG with A, K
      Hero bets $2, 1 fold, CO calls $2, 3 folds

Flop: ($4.75) Q, 7, A (2 players)
      Hero bets $3, CO calls $3

Turn: ($10.75) 8 (2 players)
      Hero bets $7, CO calls $7

River: ($24.75) 6 (2 players)
      Hero checks, CO raises to $38 (All-In), Hero folds

Total pot: $24.75 | Rake: $1.20

flop bet standardowy, turn raczej nie wiele wnosi bo 78 raczej nie calluje na flopie, A8 pewnie risuje turna, AQ jeśli nie flopa to turn raczej na pewno (chociaż biorąc pod uwagę otwarcie z wczesnej pozycji i zakład na flopie i turnie to raczej mam tu A więc przeciwnik może callować dwie pary). Początkowo myślałem o c/c na river ale overbet na tym limicie to prawie zawsze nutz, tylko nie bardzo mogę się domyślić jaki... 9T w :spade: , Ax :diamond: ??
  • 1 odpowiedź
    • toony122
      toony122
      Brąz
      na forum od: 21.11.2007 Posty: 2 911
      Witam

Też byłbym tutaj za check / decide river. Prawdopodobnie check/fold chociaż jest kilka busted drawów z którymi on tutaj może blefować więc check/call też na pewno jest opcją.

Kiedy dostajesz overbeta to zdecydowanie jestem na check/fold co prawda praktycznie nigdy nie czekasz tutaj z monsterem więc teoretycznie on może tutaj overbetować wszystkie missed drawy czy nawet jakieś słabe Ax które obraca w blef i Ty spasujesz praktycznie zawsze. Jednak w praktyce to overbet praktycznie zawsze będzie oznaczał jakiegoś monstera.

pozdrawiam
      Toony