[NL20-NL50] NL50 ATs

• CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      $0.25/$0.50 No Limit Holdem
      3 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      BTN ($30.70)
      SB ($20.42)
      Hero ($53.32)

Pre-Flop: ($0.75, 3 players) Hero is BB A:spade: 10:spade:
      BTN folds, SB raises to $1.50, Hero calls $1

Flop: K:spade: 7:diamond: 3:club: ($3, 2 players)
      SB checks, Hero checks

Turn: 4:spade: ($3, 2 players)
      SB bets $2.25, Hero calls $2.25

River: 7:spade: ($7.50, 2 players)
      SB bets $7.50, Hero raises to $30, SB goes all-in $9.17

Final Pot: $54.17

Przeciwnik 30/18 po ~40 handach
      Na flopie bardzo dziwne dla mnie było że nie postawił cbeta więc pomyślałem że bezpieczniej będzie ch back mając ciut equity.
      Na turnie sam nie wiem co lepsze, on tam może mieć jakieś secondpair-type-hands któe mógłby zrzucić - lub też nie - do raise. Może też w jakiś tricky sposób rozgrywać Kx lub seta. Ewentualny Air biję.
  • 2 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      NH WP

F tak jak piszesz to jest idealny board do cbet więc kiedy on go nie gra to zazwyczaj coś szykuje bo zapewne wie że ten board nie trafia ciebie i może grać ch/r chcąc wyciągnąć od ciebie value z air.

T raise nie ma sensu bo nie wyrzucasz nic lepszego air i tak bijesz plus masz możliwość zestackowania seta/Kx/słabszego flusha na R kiedy trafiasz.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Napisane przez czak2
      NH WP

F tak jak piszesz to jest idealny board do cbet więc kiedy on go nie gra to zazwyczaj coś szykuje bo zapewne wie że ten board nie trafia ciebie i może grać ch/r chcąc wyciągnąć od ciebie value z air.

T raise nie ma sensu bo nie wyrzucasz nic lepszego air i tak bijesz plus masz możliwość zestackowania seta/Kx/słabszego flusha na R kiedy trafiasz.
      +1
      Jezeli ma fulla, to trudno i dajesz mu notke, ze gra check z setami. A po za tym, to tez gram check, jak pierwszy raz widze, ze ktos do mnie gra check na takim boardzie. Mamy showdown-value z A high oraz backdoor-flushdraw, wiec tez easy zawsze callujemy turn. A river to oczywiscie broke chociazby z racji, ze on moze tutaj overplayowac 65, jakies tripsy etc.