[NL2-NL16] Aa Nl4

• Qbaloz
      Qbaloz
      Brąz
      na forum od: 21.05.2010 Posty: 1 582
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      BU:
      $3.33
      SB:
      $1.00
      BB:
      $4.80
      UTG2:
      $4.30
      MP1:
      $1.34
      MP2 (Hero):
      $4.28
      MP3:
      $1.20
      CO:
      $5.48

Preflop: Hero is MP2 with A, A.
      UTG2 folds, MP1 calls $0.04, Hero raises to $0.20, 2 folds, BU calls $0.20, 2 folds, MP1 calls $0.16.

Flop: ($0.66) J, 4, 9 (3 players)
      MP1 bets $1.14, Hero raises to $4.08(All-In), BU calls $3.13(All-In).

Turn: ($9.01) 7 (3 players)

River: ($9.01) 4 (3 players)

Final Pot: $9.01.

Standardowo podbijam przed flopem i dostaję dwa calle. Na flopie short robi all in i ja z moją parą A bardzo chętnie go sprawdzę. Pojawia się jednak problem, ponieważ za mną jest jeszcze jeden gracz, którego najchętniej od razu wyrzuciłbym z rozdania. Jak to rozegrać? Ja zdecydowałem się na wrzucenie all in-a, aby wystraszyć tamtego gracza za mną co jak widać nie poskutkowało. Nie wiem czy to dobra decyzja, bo w jego range nadal wchodzą jakieś pocket pairs, które mogły trafić flopa, ale zrobienie call również nie zbyt mi się podobało.
  • 2 odpowiedzi
    • panq1990
      panq1990
      Brąz
      na forum od: 23.07.2009 Posty: 1 258
      Ja gram tak jak Ty. Obydwoje mają niepełne stacki i z obydwoma jestem tu w stanie się stackować. Na stole leżą dodatkowo jakieś FD, które zwiększają eventualny stacking range przeciwnika. Sprawdzenie raczej nie ma sensu, bo i tak będziesz na tyle przywiązany do puli, że już nie sfoldujesz, fold jest mocno weak, więc pozostaje raise-AI.
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Na preflopie grasz prawidłowy raise za 5bb ze względu na jednego limpera. Co do flopa to nie widzę tutaj opcji spasowania tutaj overpair na niepełnego halfa, tym bardziej że gra on dziwny overbet push i nie upatrywałbym w tym zagraniu siły. Dobrze też, że decydujesz się na push, a nie na call, bo nie możemy zapominać o BU. Tak czy siak nie odpuszczałbym tego rozdania.

Pozdrawiam.