[NL100+] Nl200 KQo

• lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      na forum od: 17.06.2008 Posty: 1 630
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $2(BB) Replayer
      SB ($279)
      BB ($369)
      UTG ($355)
      UTG+1 ($302)
      CO ($134)
      Hero ($359)

Dealt to Hero K:diamond: Q:heart:

fold, fold, fold, Hero raises to $5, SB calls $4, fold

FLOP ($12) K:heart: 5:club: 7:heart:

SB bets $12, Hero calls $12

TURN ($36) K:heart: 5:club: 7:heart: J:heart:

SB bets $36, Hero calls $36

RIVER ($108) K:heart: 5:club: 7:heart: J:heart: J:spade:

SB bets $226 (AI), Hero ??

SB totalny unknow z racj tego, że ręka z rusha a ostatnio troche tam pogrywałem a nie mam go w bazie to przy takiej akcji moge założyć, że koles był na tilcie i byc moze wszedl odrobić na wyższy limit.

Decydujący o przebiegu calego rozdania jest turn koles snap bet kiedy FD wchodzi wiec prawdopodobnie nie ma seta/TP z którym mogłby donkować flopa bo pomyslałby chociaż chwilę nad dalsza akcją, flusha moze miec ale moim zdaniem tez chociaz chwile by pomyślał, w kazdym razie biorąc pod uwagę strukturę boardu i jego akcje dla mnie ma tutaj albo flusha albo spazzuje z jakims air. River bardzo interesujący ale wykluczyłem u niego sety/KJ wiec flush/air, jaki flush moze grac taki overbet shove na paired boardzie prawdopodobnie w 90% przypadków nutsowy Ax jednak biorąc pod uwagę jego pre flop call z sb moge wykluczyc tutaj małe Ax bo to rzadko u kogo jest w zakresie z sb a zblokowane są kombinacje AQ/AK/AJ więc pozostaje AT moze A9 wiec mamy tutaj spolaryzowany bet i no własnie call/fold?
  • 2 odpowiedzi
    • RockyRaccoon
      RockyRaccoon
      Black
      na forum od: 11.11.2008 Posty: 2 420
      Z jednej strony on niczego nie repuje, z drugiej chyba nigdy się nie spotkałem z tak wielkim overbetem robionym nie jako value bet. Piszesz, że to jest unknown totalny, więc możliwe, iż takie potbety to jego normalny sizing, i on na flush karcie insta betował jednak seta/KJ. Dla mnie fold, bo nawet jeżeli on blefuje, to robi to może w 5% przypadków :)
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      A z czego niby wnioskujesz, ze on tiltuje? Jakbys wiedzial, ze on w ostatnim rozdaniu wtopil 150bb i teraz od razu wciska BTNy, bo nie wytrzyma, to wtedy mozesz powaznie pomyslec nad callem. AQ pewnie czesciej niz nie 3betuje na FTP, wiec pozostaje AT/A9 no i 55/77, co nie jest wiele patrzac na spolaryzowany range.

Moim zdaniem jednak bez takiego readu, ze on tiltuje czy cos, to raczej folduje river. Normalnie jestem po stronie calling-station i masz racje, ze jego bet jest spolaryzowany na maxa i moznaby to callowac, ale potrzebowalbym chociazby reada, ze on jest crazy, na tilcie lub over aggro.

Zauwaz tez, ze skoro wszedl na wyzszy limit, to raczej nie bedzie tak tiltowal moim zdaniem, bo bedzie na scared money. Ale moze akurat widziales, ze on tiltuje, wtedy tendowalbym do calla tutaj.