[NL2-NL16] Kk Nl10

• NequinPl
      NequinPl
      Brąz
      na forum od: 30.05.2010 Posty: 1 084
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      UTG2:
      $3.64
      MP1:
      $10.58
      MP2:
      $10.12
      MP3:
      $10.00
      CO:
      $10.25
      BU:
      $10.00
      SB:
      $7.09
      BB (Hero):
      $10.00
      UTG1:
      $10.26

Preflop: Hero is BB with K, K.
      MP3 posts deadblind, UTG1 folds, UTG2 calls $0.10, 2 folds, MP3 checks, 2 folds, SB calls $0.05, Hero raises to $0.60, UTG2 calls $0.50, 2 folds, SB folds.

Flop: ($1.4) 9, T, A (2 players)
      Hero bets $0.95, UTG2 calls $0.95.

Turn: ($3.3) 4 (2 players)
      Hero bets $2.10, UTG2 calls $2.09(All-In).

River: ($7.49) 5 (2 players)

Final Pot: $7.49.
      Villain 56/6 po 16 handach . PF male nie dopatrzenie, mialem podbic o 1 BB wiecej ;) Flop nie przyjemny- pojawia sie as. Jednak nie chce odpuszczac tej reki. Gram cBet i dostaje call. Po spadnieciu blanku na turnie wrzucam stacka rywala.Czy prawidlowo? Co jesli rywal na moj bet na flopie odpowiedzialby pushem?
  • 6 odpowiedzi
    • shovi
      shovi
      Brąz
      na forum od: 30.12.2008 Posty: 3 808
      Nie wiem, jak dokładnie ma się sprawa shortów na niższych limitach, ale na nl25 gdzie gram od dłuższego czasu oni grają fit or fold.
      Jeśli on nie odpuszcza CBetowi na flopie, to znaczy dla mnie że ma asa igram już ch/f
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 129
      Napisane przez shovi
      Nie wiem, jak dokładnie ma się sprawa shortów na niższych limitach, ale na nl25 gdzie gram od dłuższego czasu oni grają fit or fold.
      Jeśli on nie odpuszcza CBetowi na flopie, to znaczy dla mnie że ma asa igram już ch/f
      Hmm, shovi, to wytlumaczc mi idee cbetu.

Po 16hands nie wiemy tu nic o nim, no ale ja was troche tu pomecze :D
    • shovi
      shovi
      Brąz
      No ogólnie sam nie raz nie mam jeszcze pomysłu na grę vs. short.
      W ogóle shorty = :rage:
      CBet oczywiście stawiam, żeby wyrzucić jego gorsze ręce. Ogólnie każdy A jest dla nas killerem (imo;) ) w tym rozdaniu. Gdyby nie było deadblidu, to pula byłaby ciut niższa ( a więc i CBet ) i mielibyśmy jeszcze miejsce na fold (jestem donkiem?). A tutaj to nie wiem... niby unk, no ale z czym on może tu grać callCBeta?
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      Napisane przez shovi
      No ogólnie sam nie raz nie mam jeszcze pomysłu na grę vs. short.
      W ogóle shorty = :rage:
      CBet oczywiście stawiam, żeby wyrzucić jego gorsze ręce. Ogólnie każdy A jest dla nas killerem (imo;) ) w tym rozdaniu. Gdyby nie było deadblidu, to pula byłaby ciut niższa ( a więc i CBet ) i mielibyśmy jeszcze miejsce na fold (jestem donkiem?). A tutaj to nie wiem... niby unk, no ale z czym on może tu grać callCBeta?
      Czemu chcesz je wyrzucic?
    • shovi
      shovi
      Brąz
      W sumie źle to ująłem... CBet stawiam, żeby dowiedzieć się gdzie jestem (chociaż chyba wychodzi na to samo, bo gorsze foldują a lepsze zostają i nas biją...)
      Dobra Rusher, koniec tej ciuciubabki - pisz z czym to się je :rage: :rage:
      :)

Edit: ch/broke? żeby on próbował repować Asa? WTF? :)
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      Spot jest prosy jak dla mnie -> nie ma value? nie ma cbeta :D

Check z cala pewnoscia jest lepszy :) Jesli on gral cokolwiek aggro, to moze c/c, ale jesli nigdy nie pokazal agresji, to ja tu jestem sklonny bardzo easy pasowac KK, bo to nie jest spot jakiego szukam! Tutaj nie mam 100% value, tylko mam 100% guessing game, a ja nie gram ruletki tylko pokera ;) .

Mozemy rzucic monate, jak orzel to c/c a jak reszka to c/f... taka prawda.