[NL2-NL16] nl 10 T9s

• dorotaprywgola
      dorotaprywgola
      Brąz
      na forum od: 02.10.2009 Posty: 485
      Everest - $0.10 NL - Holdem - 8 players
      Hand converted by PokerTracker 3

UTG: $8.91
      UTG+1: $10.63
      MP: $4.09
      MP+1: $33.68
      Hero (CO): $9.25
      BTN: $18.88
      SB: $0.13
      BB: $9.30

SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: ($0.15) Hero has 9:spade: T:spade:

fold, fold, fold, fold, Hero raises to $0.35, BTN calls $0.35, fold, fold

Flop: ($0.85, 2 players) Q:heart: 8:heart: T:club:
      Hero bets $0.55, BTN calls $0.55

Turn: ($1.95, 2 players) T:heart:
      Hero checks, BTN bets $1.95, Hero calls $1.95

River: ($5.85, 2 players) J:heart:
      Hero checks, BTN checks

Co tym myslicie ?Najgorsza dla mnie karta na river bo mi daje tripsa i uzupełnia możliwy draw..Calluje turn zeby zobaczyc river na mocniejszy bet folduje.
      Wogole wachania bm po 2-3 BI dziennie to normalna sprawa? Bo dzis mam 25$ w placy wczoraj 25 do przodu .Czy swingi po 2-3 Bi dziennie nie za duzo jak dla bss?
  • 3 odpowiedzi
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      na forum od: 04.02.2009 Posty: 4 476
      Mnie się nie podoba zagranie na turnie ale nie wiem jakie jest optymalne:
      :diamond: Grając check/call masz szanse złapać fulla ale czy sprawdzenie beta w wysokości puli jest opłacalne? Masz 10 outów (3*Q; 3*8, 3*9, 1*T) więc masz 20%(1:4) mna trafienie (około) a musisz zapłacić 1,95 żeby wygrać 3,9$ (1:2). Oczywiście przeciwnik może nie miec koloru i wtedy prawdopodobnie wygrywamy
      :diamond: grając bet/call commitujemy się z pulą a raise wykona pewnie lepszy układ
      :diamond: grając bet/fold nie commitujemy sie z pulą, wygrywamy przez nsd ale odpuszczamymocniejsze ręce (chodzi mi o kolor)

ja chyba zagrałbym bet/fold ale wcale nie jestem pewien

Co do wahań bankrolla moim zdaniem to nie jest normalna sprawa. Wahania bankrolla wynikają najczęściej z naszych błędów. Zauwazyłem że jak gram skupiony i nie wykonuje dziwnych zagrań typu hero call to nawet jak przegrywam sesje to minimalnie., a jak gram bez skupienia to mam właśnie takie wahania. (mówię tylko o sobiea u Ciebie może to byc wariancja )
    • dorotaprywgola
      dorotaprywgola
      Brąz
      na forum od: 02.10.2009 Posty: 485
      hmmmm bet/fold tez jest jakas mysla tylko nie wiem czy ma sens bo to puli wsadzam ponad 25% stacka z drugiej strony to zagrałem ch/c jest chyba jeszcze gorsze.Z drugiej strony grajac bet/fold nie dowiem sie z czym grał przeciwnik a tu mam takie informacje z linni ch/c ale wiadomo ze bet na riverze mam ez fold.
      Ciezka dezycja wydaje mi sie lepsza opcja to jednak bet/fold zobaczymy co rusher by tu zrobił.
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 128
      Ja bym tu raczej wlasnie check/callowal, bo on malo kiedy calluje tu QX, raczej tego nei robi + on tu gra z BU vs nasz CO, wiec moze miec connectory/sth. Vbetujemy tu drawy, ale w sumie tylko jakies typu para + FD, bo on drawy do strita na takiej karcie wyrzuca bardzo bardzo szybko, a QX jak mowie nie koniecznie nas tez tu calluje. Stad bet/fold po to aby sie dowiedziec ze jestesmy z tylu... mi sie nie podoba ;) -> napiszmy na czacie czy ma flusha i mu wyslijmy 1,5$ ;D // stad pomijajac wszelkie balansowanie/reprezentowanie czegos, c/c jest OK, bo to najtansza, oraz najlepsza opcja aby lapac outy + bluffy -> grajac vs unk nie wiemy nawet czy nasz przeciwnik mysli.

Ps. Swingi po 2-3BI - norma.