[NL2-NL16] AQ nl10

• bakssss86
      bakssss86
      Brąz
      na forum od: 01.05.2010 Posty: 481
      PokerStars - $0.10 NL (9 max) - Holdem - 9 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BB: $10.61
      UTG: $23.77
      Hero (UTG+1): $10.00
      MP: $4.03
      MP+1: $19.36
      LP: $4.40
      CO: $4.25
      BTN: $9.43
      SB: $9.79

SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: ($0.15) Hero has Q:diamond: A:diamond:

fold, Hero raises to $0.40, fold, fold, fold, fold, BTN calls $0.40, fold, fold

Flop: ($0.95, 2 players) Q:club: 5:club: A:heart:
      Hero bets $0.60, BTN raises to $1.60, Hero calls $1.00

Turn: ($4.15, 2 players) 3:diamond:
      Hero checks, BTN bets $2.60, Hero calls $2.60

River: ($9.35, 2 players) 4:club:
      Hero checks, BTN bets $2.30, Hero calls $2.30

BTN shows 6:diamond: 7:diamond: (Straight, Seven High)
      Hero mucks Q:diamond: A:diamond: (Two Pair, Aces and Queens)
      BTN wins $13.28

21/9/2/100h

PF standard
      F trafiam dwie pary, niechcę tu raisować, gdyż zamieniam swoją rękę w bleff i albo będzie re-raise od seta 55, a gorsze ręce typu Ax spasują, z drugiej strony mamy draw na stole, ale rzadko raczej raisuje z tym drawem, ale nie można tego wykluczyć

T; blank, niechcę grać tu bet/fold , dlatego też lepszy wydaje mi się check/call skoro przejał inicjatywe na Flopie, licze na to, że będize kontynuował na Turnie, poza tym betując, narażam się na raise od mocniejszych rąk, wiem powinienem tu myśleć o River.. ale akurat o tym nie mysle:D zobaczymy co bedzię.

R; kompletuje się draw, także linia check/call jest najlepsza , po bet sizingu, widać ze rywal również przestraszył sie trefla. oczywiscie na betpot się tu już zrzucam. Dlaczego nie betuje ? bo to nie jest bet dla value, sprawdzi mnie jedynie mocniejsza ręka

Po przebiegu rozdania mogłoł to być coś w stylu AK, AJ możliwe że AKs, AJs, w treflach,ale bet na River to wykluczył, chyba że stawia takie value bety, ale raczej to jest block bet. Bardziej wygląda to na rozegranie seta, jednak na takim Flopie.. będzie miał go rzadko, dlatego też kontynuowałem to rozdanie do końca, też z ciekawości :D i byłem mile zaskoczony runner -runnerem.
  • 3 odpowiedzi
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      na forum od: 04.02.2009 Posty: 4 476
      ja to się chyba stackuje na flopie bo tak naprawdę co cię bije?
      z AA czy QQ najprawdopodobniej przebijałby przed flopem, pozostaje mu 55, która jest w jego zakresie ale to jest tylko jedna ręka a my gramy na zakres a nie na konkretne ręce. Wypłacaja ci się jakieś niższe asy, flush drawy.
      IMO bet/push flop, ale poczekam na zdanie sędziów
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Hello!

3bet/broke flop! Przeciez nie tylko 55 sie z Toba stackuje, a jesli tak, to ja z tym gosciem gram kazdy flop bet/3bet, bo jesli on tu folduje jakies combodrawy, zawsze folduje AX, to jestem w stanie ograc go w 95% przypadkow na flopie. Troche przesadziles tutaj :) .
    • bakssss86
      bakssss86
      Brąz
      na forum od: 01.05.2010 Posty: 481
      sie zdolowalem :facepalm: