[NL2-NL16] TT nl2

• deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      MP3 (Hero):
      $2.22
      CO:
      $4.44
      BU:
      $3.63
      SB:
      $2.21
      BB:
      $4.86
      MP2:
      $0.53

Preflop: Hero is MP3 with T, T.
      MP2 raises to $0.08, Hero raises to $0.24, 2 folds, SB calls $0.23, 2 folds, MP2 folds.

Flop: ($0.58) K, 5, Q (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.35, SB raises to $0.70, Hero folds, SB gets uncalled bet back.

Final Pot: $0.93.

PRF: decyduje sie 3bet shorta i wejsc AI na jego 4bet, dostaje call od SB 25/8/3.6 180h :facepalm: , nie mam pojecia co oznacza.

F: na shorta gralbym AI, ale teraz ?( , rywal jest dosc agresywny jest duza szansa ze postawi na moj check, wiec nie widze innej opcji jak bet/f , dostaje min rasie i dziękuje...
  • 2 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      na tym F nie gram cbet z TT poddaje pule. On tu będzie grał call z TT+ z KQ/QA/AK więc praktycznie wszystko oprócz JJ trafiło a na TT masz 2 blokery blus betem nie wyrzucasz nic lepszego nic gorszego nie sprawdza.

Masz tu pozycje i ewentualnego backdora czy też sznase na trafienie T na T i ja wole grać tu cb.
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Od razu się poddaje ponieważ zakres rywala potężnie trafił. A jeśli nie chcę się poddać, to check behind i call raz turn - cena podobna a znajdziesz się na river.

Std check flop, fold turn o ile nie trafisz equity.

Jeśli chcesz betować, to wyżej! Nie chcesz dostać blefów od np. GS na tym paskundym dla Ciebie boardzie.