[NL2-NL16] nl5 KK

• leonidas12
      leonidas12
      Brąz
      na forum od: 06.10.2009 Posty: 854
      Known players:
      Position:
      Stack
      UTG2:
      $9,15
      Hero:
      $9,93

0,02/0,05 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP2 with K:spade: , K:diamond:
      UTG2 raises to $0,20, MP1 folds, Hero raises to $0,60, 5 folds, UTG2 raises to $2,00, Hero calls $1,40.

Flop: ($4,07) 2:spade: , K:club: , 6:diamond: (2 players)
      UTG2 checks, Hero checks.

Turn: ($4,07) 8:club: (2 players)
      UTG2 checks, Hero bets $2,50, UTG2 calls $2,50.

River: ($9,07) 4:heart: (2 players)
      UTG2 checks, Hero bets $5,43 (All-In), UTG2 calls $4,65 (All-In), Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $18,37

na pre flopie tak zagrałem poniewaz na 99,9% wiedziałem że gościu ma AA na flopie zagrałem check behind aby wyindukowac blef na turnie jednak się nie udało
  • 2 odpowiedzi
    • shovi
      shovi
      Brąz
      na forum od: 30.12.2008 Posty: 3 808
      Jak grasz na flopie zamiast K --> A/Q i jego CBecie?
      Ja to wolę wsunąć preflop.
      Chociaż jak teraz patrzę na jego staty, to faktycznie on tu raczej ma AA... przy większej ilości rąk + jakiś readach myślę, że byłbym to w stanie zrzucić na jego 4bet.
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Napisane przez shovi
      Jak grasz na flopie zamiast K --> A/Q i jego CBecie?
      Ja to wolę wsunąć preflop.
      Chociaż jak teraz patrzę na jego staty, to faktycznie on tu raczej ma AA... przy większej ilości rąk + jakiś readach myślę, że byłbym to w stanie zrzucić na jego 4bet.
      WOOOOT!?

To nie 3betuj preflop !! 3bet/fold z KK jest ultra SICK. tak samo pomysl z callowaniem 4beta -> co to daje? Nic to nie daje, a zle wyglada + ogolnie pomysl z callowaniem 4beta z czymkolwiek jest bezsensowny. 4betow sie nie calluje, bez bezposredniego, konkretnego powodu.

Tutaj callujemy 4bet i gramy broke postflop... tak sie zestackujemy do AA, a jesli on ma QQ, to ich nie spasuje pf... jesli ma AK, to moze nie trafic flopa i nie da nam value, a preflop by tego po 3becie raczej nie foldowal.

Anyway call preflop, jesli nie chcemy grac 3bet/broke, bo 3bet/fold jest tragiczny.