[NL2-NL16] QQ nlL.10

• bakssss86
      bakssss86
      Brąz
      na forum od: 01.05.2010 Posty: 481
      PokerStars - $0.10 NL (9 max) - Holdem - 8 players
      Hand converted by PokerTracker 3

MP: $9.85
      MP+1: $15.96
      CO: $9.85
      BTN: $10.00
      SB: $15.43
      Hero (BB): $10.00
      UTG: $10.30
      UTG+1: $10.10

SB posts SB $0.05, Hero posts BB $0.10

Pre Flop: ($0.15) Hero has Q:diamond: Q:club:

UTG raises to $0.30, fold, MP calls $0.30, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $1.30, UTG calls $1.00, fold

Flop: ($2.95, 2 players) 3:spade: 9:heart: K:heart:
      Hero bets $1.80, UTG calls $1.80

Turn: ($6.55, 2 players) 4:club:
      Hero checks, UTG bets $3.10, fold

UTG wins $6.23

22/17/47h
  • 3 odpowiedzi
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Siema!

Cbetujac ten flop w zasadzie nie wyrzucasz lepszych rak, a tylko te slabsze. On ma malo FD w range, bo K dajacy FD lezy na stole, wiec jego kombinacje face sie zmniejszyly. I tu tez jest akcja typu bez historri, bez readow cbet ma srednie value w sobie, bo jesli on tu nie calluje A:hQ, JJ czy TT, to nie masz jakich rak cbetowac!

Turn tutaj musisz grac c/f bo masz zbyt mocno nabudowana pule i nawet na 1/2 pot bet trzeba sie zlozyc, bo on Cie commituje juz.

Poza tym, zauwaz ze villain gra z UTG i calluje Twoj 3bet, co mocno zaweza jego zakres i Twoje QQ wyglada kiepsko na tym flopie, bo on IP moze callowac tu AK, JJ+, czy TT+ i czasami AQ, ale Ty cbetujac flop od AQ oraz od TT-JJ value nie dostajesz.
    • bakssss86
      bakssss86
      Brąz
      rozumiem co napisałeś, no ale grając linią check/ call Flop mam liczyć na to, że na Turnie zabetuje czy nie zabetuje? bo jeśli zabetuje będzie to oznaczać siłe, a jeśli tego nie zrobi to znaczy, że nie wiem czy jestem z przodu czy jestem z tyłu, bo równie dobrze może zaczekać na Turnie będąć świadomym mojego range i ewentualnie próbować wyindukować ode mnie bleff, ewentualnie w przypadku gdy zaczeka Turn, znów będzie problem co z River, jeśli zabetuje to wtedy sie składam ?

To jest dobra linia z tego względu, że mogę otrzymać jakieś Value od rąk typu JJ, TT , ale ciężej się będzie mi to grało OOP
    • bakssss86
      bakssss86
      Brąz
      Napisane przez rusher88
      Siema!

Cbetujac ten flop w zasadzie nie wyrzucasz lepszych rak, a tylko te slabsze. On ma malo KX range, bo K dajacy FD lezy na stole, wiec jego kombinacje face sie zmniejszyly.
      masz na myśli jakieś ręce np : suited K Q , ze K na stole jest na stole ? i że mało ma komibnacji do Flush draw ?