[NL2-NL16] Q7 nl10 freeplay

• sz3sz
      sz3sz
      Brąz
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 824
      Everest No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Everest Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (BB) ($10.56)
      UTG ($11.57)
      MP ($6.06)
      Button ($9.85)
      SB ($8.90)

Preflop: Hero is BB with Q, 7
      1 fold, MP calls $0.10, 2 folds, Hero checks

Flop: ($0.25) 7, 7, 7 (2 players)
      Hero checks, MP bets $0.25, Hero calls $0.25

Turn: ($0.75) 3 (2 players)
      Hero checks, MP bets $0.75, Hero calls $0.75

River: ($2.25) 4 (2 players)
      Hero bets $2.25, MP calls $2.25

Total pot: $6.75 | Rake: $0.44

villain 40/6, bardzo niska agresja

flopnalem nutsa, nie zcalluje mnie bez made hand, gram check/call flop

check/call turn

i na river wymieklem i zabetowalem sam za pota, bo balem sie check behind

na logike wszystko co bardzo bardzo bardzo pasywny fish betuje w pot 2 streety powinno tez zabetowac river i callnac moj shove

i tylko to chce poddac pod dyskusje
      river bet/shove czy check/shove ??
  • 5 odpowiedzi
    • siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      Fajnie, że poddajesz do oceny river, ale czemu skoro przeciwnik jest pasywny i zapowiada się na CSa checkujesz flopa i turna?
      Ja gram:
      bet/broke
      bet/broke
      bet/broke
      bo on Cię nigdy nie postawi na 7x, a będzie callował pockety i overkarty, a skoro jest pasywny to nie zabetuje chyba nic poza wysokimi pocketami, więc tracisz value.

Tak jak zagrane to gram check/push river. Wiem, że quad z flopa i jest fajnie, ale nie zawsze trzeba od razu włączać tricky mode, zwłaszcza na pasywnego gościa.
    • sz3sz
      sz3sz
      Brąz
      no wlasnie, mialem fajna akcje na dwoch stolach
      i sie zakrecilem na tym
      jak gralem ch/c 2 streety to river albo overbetshove (bo 4 to blank) albo czek/pósz

chociaz teraz spokojnie analizujac ta reke to widze izi raise turn

co do przeciwnika to gral bardzo ostroznie, niska agresja na poziomie 0,6AF i wysoki fold to flop bet (zarowno cbet jak i donkbet)
    • siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      jaki miał ten foldtobet?

Kiedyś też bym grał takimi check/callami. Teraz z uwagi na brak pozycji grałbym agresywniej, bo jeśli ma pocketa to i tak powinien sprawdzić, a z czym słabszym zebetuje przy takim AF, więc albo nic nie ma i da checkback albo ma i sprawdzi, a checkiem tracisz tutaj mnóstwo value.
    • sz3sz
      sz3sz
      Brąz
      ~85-90%

gosc troche o mentalnosci nuts - czyli albo flopnie bardzo mocny uklad i idzie na showdown albo folduje
      rozgrywal co druga reke linia limp/call i tak jak mowie - zdecydowana wiekszosc foldowal na jakakolwiek agresje
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Jako standard gram pot/pot/shove ponieważ fisz nie zrzuci wielu fulli. Na unka naprawdę nie lubię slowplayować ponieważ nie mam pewności że on będzie betował z niczym, a jeśli nawet lubi blefować... to przecież może bluff raisować flop ponieważ trudno go trafić.

Trudno mi też liczyć że rywal się ulepszy trzymając np. KT, przecież wtedy ma małą szansę. Na dodatek rywal może hero callować z A-high.

Ja to gram:

Flop: bet/call dla value.
      Turn: bet/shove dla value.
      River: czasami open shove, czasami bet x2 pot ponieważ rywal i tak nie zrzuci większości par co prawda open shovując zostaniesz trochę rzadziej sprawdzony, ale $ które wygrasz zazwyczaj Ci to zwrócą.