[NL2-NL16] Aa Nl2

• smetan30
      smetan30
      Brąz
      na forum od: 11.04.2010 Posty: 115
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      MP3:
      $2.09
      CO (Hero):
      $2.28
      BU:
      $0.93
      SB:
      $1.00
      BB:
      $18.78

Preflop: Hero is CO with A, A.
      MP3 folds, Hero raises to $0.08, BU folds, SB calls $0.07, BB calls $0.06.

Flop: ($0.24) J, T, 2 (3 players)
      SB bets $0.14, BB calls $0.14, Hero raises to $0.60, SB raises to $0.92, BB folds, Hero calls $0.32.

Turn: ($2.22) 4 (2 players)

River: ($2.22) 3 (2 players)

Final Pot: $2.22.

Donkbet SB i call BB obstawiłem na drawy/ Jx, Tx. Podbijam w celu ochrony ręki i wyciągnięcia value. Przebicie SB wygląda groźnie. Z racji tego, że jest halfstackiem i jego przebicie jest minimalne, decyduję się na sprawdzenie. Gdyby SB posiadał pełny stack, a jego przebicie byłoby znacznie większe lub grałby all-in, to powinienem spasować na unka w powyższej sytuacji ?
  • 3 odpowiedzi
    • sz3sz
      sz3sz
      Brąz
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 824
      na nl2 ? never ever

super izi stackoff i ogladasz jego J4o
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Zależy od readów, bez readów trudno spasować ponieważ może mieć np. KQ/Jx/FD a np. JJ/TT nieraz 3betuje preflop. Nawet jeśli rywal ma dwie pary wtedy masz sporo equity i nie ma co płakać.

Dlatego raczej nie folduje. Nie podoba mi się Twój sizing flop raisiowałbym do 0.4$ i wtedy stackował się z uśmiechem na twarzy vs midstack.
    • smetan30
      smetan30
      Brąz
      na forum od: 11.04.2010 Posty: 115
      Napisane przez AutystycznyAndrzej
      Zależy od readów, bez readów trudno spasować ponieważ może mieć np. KQ/Jx/FD a np. JJ/TT nieraz 3betuje preflop. Nawet jeśli rywal ma dwie pary wtedy masz sporo equity i nie ma co płakać.

Dlatego raczej nie folduje. Nie podoba mi się Twój sizing flop raisiowałbym do 0.4$ i wtedy stackował się z uśmiechem na twarzy vs midstack.
      Flopa raisowałem do 0,6$ głównie w celu ochrony ręki. Board był drawowaty, grałem przeciwko dwóm przeciwnikom i nie chciałem oglądać nieciekawych kart w kolejnych rundach licytacyjnych.