[NL20-NL50] K9s NL25

• imfar
      imfar
      Brąz
      na forum od: 20.07.2009 Posty: 2 693
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      Hero ($25.30)
      BB ($23.20)
      UTG ($24.90)
      UTG+1 ($16.25)
      CO ($36.05)
      BTN ($28)

Dealt to Hero K:club: 9:club:

UTG calls $0.25, UTG+1 calls $0.25, CO calls $0.25, fold, Hero calls $0.10, BB checks

FLOP ($1.25) T:club: Q:heart: 5:club:

Hero bets $0.90, BB folds, UTG folds, UTG+1 calls $0.90, CO folds

TURN ($3.05) T:club: Q:heart: 5:club: A:club:

Hero checks, UTG+1 bets $3.05, Hero calls $3.05

RIVER ($9.15) T:club: Q:heart: 5:club: A:club: 8:diamond:

Hero bets $5, UTG+1 raises to $12.05 (AI), Hero calls $7.05

28/6/2,2 165h

PF chyba standard.
      Flop zdaje się na ocenę, nie wiem czy nie lepiej c/c
      Turn -bardzo dobra karta. Po pierwsze i najważniejsze: mam nutsa =) Po drugie mój bet na Flopie wygląda raczej na made hand, rzadziej draw (tak mi się przynajmniej wydaje) So... A :club: po moim checku to idealna karta do floatu dla niego - kompletuje FD+OESD. Decyduje się na c/c i bet any river. Resztę gość zrobił za mnie.

Dopiero zaczynam NL25 i nie wiem czy za bardzo nie kombinuje.
  • 6 odpowiedzi
    • tezapl
      tezapl
      Brąz
      na forum od: 10.02.2007 Posty: 777
      Jak dla mnie jest to value bet na turnie. Bez readów nie ma co kombinować tym bardziej w puli gdzie są 4 osoby na prawde wątpie aby on cie floatował jakoś bardzo light.
      Jego range to według mnie w głównej mierze drawy. As jest dobry bo trafia w jego range i daje ci nutsa. Przeciwnik teraz może mieć 2 pary strita lub niższy kolor i na pewno ci zapłaci.

Z drugiej strony jeśli poczekasz to z tymi kartami pewnie będzie betował. Jednak mimo wszystko wole grać bet niż c/c

Jak już sie zdecydowałeć na linie c/c na turnie to powineneś grać też c/r na river a nie donkować, ponieważ skoro założyłeś że będzie cie lightowo floatował to najprawdopodobniej będzie kontynuował na riverze, a tym donkbetem wyrzucasz cały air.

Pozdro.
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Twoja linia nie trzyma sie totalnie kupu.

PF/F mi się podoba grasz bo zagrasz pewnie tak z setem/2pair/drawem/air więc przeciwnik wie że masz tam szeroki zakres.

T ch/c mi się podoba bo nasza ręka wygląda na przestraszonego seta 2pary czy Qx i wyciągamy value z jego ewentualnych floatów.

ch/r jest przesadzony bo on wtedy folduje troche rąk.

Bet/jam tez jest ok bo wyciągasz value z masy gorszych rąk.

R skoro zagrałeś ch na T to teraz też musisz zagrać ch bo vialin najczęściej postawi cię na weak handa po tym jak grasz donk F ch/c T i ch R więc będzie tu zapewne betował dość szeroko. A grając bet to imo twoja linia nie ma sensu nic nie repujesz a jak nic nie repujesz to zazwyczaj masz nutsy i się pogubiłes.

Tak z ciekawości pokazał KJ??
    • imfar
      imfar
      Brąz
      Nie ma problemu, napiszę co trzymał, ale dopiero jak sędzia się wypowie.
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Napisane przez imfar
      Nie ma problemu, napiszę co trzymał, ale dopiero jak sędzia się wypowie.
      No oczywiście :s_thumbsup: w koncu po to tu spamuje żeby wiedzieć czy choć troche miałem racji :facepalm:
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Preflop i flop OK.

po moim checku to idealna karta do floatu dla niego - kompletuje FD+OESD

T ch/c mi się podoba bo nasza ręka wygląda na przestraszonego seta 2pary czy Qx i wyciągamy value z jego ewentualnych floatów.

Nie rozumiem tego toku rozumowania. Jakie floaty moze miec koles po callu 4way na flopie? Chyba tylko , KJ i J9. Na pewno nikt nie robi floatow z calkowitym air.

Tak wiec na takie floaty ( , KJ i J9) i na jego made handy (Qx, AJ), turn check to duza strata value. Po prostu betuj i zabierz przeciwnika do valuetowna. Kazda inna zagrywka poza betem to dosc duzy fps. Jezeli gosc przecheckuje tego turna z np. Qx lub AJ to tracisz szanse stackniecia go.

As played river to check.

R skoro zagrałeś ch na T to teraz też musisz zagrać ch bo vialin najczęściej postawi cię na weak handa po tym jak grasz donk F ch/c T i ch R więc będzie tu zapewne betował dość szeroko. A grając bet to imo twoja linia nie ma sensu nic nie repujesz a jak nic nie repujesz to zazwyczaj masz nutsy i się pogubiłes.

Genralnie mozecie zakladac, ze ktos Was floatuje jezeli:
      1. pot jest heads up
      2. gracie na regsa
      3. macie jakies ready

W innych wypadkach proponuje trzymac sie standardowych zagrywek.
    • imfar
      imfar
      Brąz
      Napisane przez czak2

Tak z ciekawości pokazał KJ??
      6 :club: 7 :club: