[NL20-NL50] 98s NL25

• Trickster600
      Trickster600
      Brąz
      na forum od: 02.01.2010 Posty: 8
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      BU:
      $46.55
      SB:
      $30.02
      BB (Hero):
      $65.78
      MP3:
      $28.53
      CO:
      $19.25

Preflop: Hero is BB with 8, 9.
      2 folds, BU raises to $0.75, SB folds, Hero calls $0.50.
      Flop: ($1.6) 7, 2, T (2 players)
      Hero checks, BU bets $1.00, Hero calls $1.00.

Turn: ($3.6) J (2 players)
      Hero checks, BU bets $3.00, Hero raises to $15.00, BU raises to $44.80, Hero calls $29.80.

River: ($93.2) 7 (2 players)

Final Pot: $93.2.

statystyki przeciwnika: vpip: 14 pfr: 12 cbet: 100% wtsd: 63% po 108 rękach

Przed flopem zdecydowałem się na sprawdzenie gdyż przeciwnik sprawiał wrażenie grającego tylko silne ręce i byliśmy na sporym deepie więc w razie trafienia strita lub koloru mógł mi się nieźle wypłacić. Na flopie trafiam OESD i sprawdzam jego cbet, na turnie trafiam nutsa więc gram check-raise żeby wyciągnąć jak najwięcej value i oczywiście sprawdzam jego all-in. Co turna nie mam większych wątpliwości, zastanawia mnie natomiast czy tego typu rękę powinienem w taki sposób rozegrać przed i na flopie.
  • 2 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      PF call jest jak najbardziej ok na takich podkręconych stackach. Chociaż równie dobrze możesz grać 3bet/fold ale na takiego nita call chyba jest nawet lepszy.

F jak najbardziej ok nie chcesz tutaj dostać 3beta bo musisz pasować a on jak ma seta to i tak najpewniej na T go betuje i nie odpuszcza na raise tym bardziej że twój str8 jest "ukryty" tak samo OP on nie odpuści.

T ch/r jest sexy bo ten J w jego oczach nic nie zmienia więc on będzie nadal tu betował cały range z flopa.
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Siema

Nie lubie takich calli preflop ale na tych stackach powiedzmy jest to uzasadnione-> za 100bb deep dla mnie to jest fold albo 3bet.

As played, na flopie mozesz grac c/r na tych stakach, mozesz grac c/f, mozesz grac donkbet/call etc. wszystkie opcje sa powiedzmy ok (jedne mniej, drugie bardziej) i zaleza w ogromnym stopniu od gracza-> im mniej kreatywny, tym czesciej gram c/r.

As played, na turnie to juz jest standard z nutsem-> ez game i nie powininees miec 'wiekszych', ale _zadnych_ watpliwosci :)

Pozdrawiam