[NL2-NL16] AJo NL10

• ransoft500
      ransoft500
      Brąz
      na forum od: 11.03.2010 Posty: 1 425
      Ongame Network $10.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 897521
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

Hero (SB): $11.20
      BB: $23.75
      UTG: $10.35
      CO: $11.41
      BTN: $40.77

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with J :heart: A :heart:
      1 fold, CO raises to $0.40, BTN calls $0.40, Hero calls $0.35, BB calls $0.30

Flop: ($1.60) A :diamond: J :diamond: K :club: (4 players)
      Hero checks, BB checks, CO bets $1.00, BTN raises to $2, Hero calls $2, BB folds, CO calls $1

Turn: ($7.60) 9 :spade: (3 players)
      Hero checks, CO checks, BTN bets $7.60, Hero raises to $8.80, CO folds, BTN calls $1.20

River: ($25.20) 7 :heart: (2 players)

Znowu ten sam oponent
      Wiem że linia bet pot to u niego monster... ale jeszcze 40minut temu o tym nie wiedziałem :D
  • 3 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      PF zawsze gram sqz masz dobrą ręke dużo deadmoney w puli i fishy którzy chętnie sprawdzą z gorszymi handami.

As played F gram shove F oni często sprawdzą z KQ/KT/JQ/QT/FD/KJ.

T ta 9 nic nie zmienia jak byłeś bity to już na F a mając takie odds gram insta jam.

To że pokazał QT nic nie znaczy następnym razem pokaże KJ :s_thumbsup:
    • ransoft500
      ransoft500
      Brąz
      na forum od: 11.03.2010 Posty: 1 425
      Napisane przez czak2
      To że pokazał QT nic nie znaczy następnym razem pokaże KJ :s_thumbsup:

Dokładnie :)

Pocieszasz mnie bo to totalny fisz teraz na flopie trafił gotowego strita na 2 moje parki w poprzedniej akcji na flopie rainbow trafił kolor i wiele tych podobnych akcji...
      Co kolejny raz tym upewniałem się że ma jakiś trash a on nóż w plecy i monstery :facepalm:
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Tak naprawdę pomimo że masz dwie pary, to nie jestem szczęśliwy ponieważ shovując flop pokazujesz gigantyczną siłę i jedynie KJ Ciebie sprawdzi z gorszych rąk o ile rywal nie jest naprawdę fiszowaty.

Jednak trudno to rozegrać inaczej, ponieważ po callu bardzo często zobaczysz trzyoosobowego turna na którym nie chcesz K/Q/T/d.

Shove jest okej i chyba najlepszą opcją.

Najbardziej w ręce mi się nie podoba preflop ponieważ masz rękę która jest grywalna we 3 bet potach a callując liczysz głównie na kolory/dwie pary/tripsy z których trudno będzie Ci wyciągnąć value bez pozycji. Wygranie samych $ z puli na PF mnie zadowala, a jak kogoś wyizoluje we 3bet pocie, to też nie ma problemu.