[NL2-NL16] AKo deep NL10

• ransoft500
      ransoft500
      Brąz
      na forum od: 11.03.2010 Posty: 1 425
      Ongame Network $10.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 897516
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

Hero (SB): $19.90
      BB: $10.00
      UTG: $5.78
      CO: $6.15
      BTN: $32.43 44/26/4.4/241rake

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with K :heart: A :diamond:
      1 fold, CO calls $0.10, BTN raises to $0.30, Hero raises to $0.90, BB calls $0.80, 1 fold, BTN calls $0.60

Flop: ($2.80) 7 :spade: J :spade: A :spade: (3 players)
      Hero bets $2.00, BB folds, BTN calls $2

Turn: ($6.80) 3 :heart: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $6.80, Hero raises to $17, BTN calls $10.20

River: ($40.80) 4 :diamond: (2 players)

Koleś super donk graliśmy długo trafiał jak szalony straciłem z nim dobre 3 stacki.
      Notka : Sprawdza 3bet z Q3s , sprawdza CB z Ax do showdown bez niczego

3bet preflop value
      Od flopa praktycznie uważałem że mam najleszą rękę i nie pomyślał bym w życiu ze ma tam gotowy układ.
      Dlatego się stackuje....
      Bardzo mocny bet pot turn wygląda podejrzanie...
      Jak to widzicie,jak to grać na maniaka ...
  • 7 odpowiedzi
    • sz3sz
      sz3sz
      Brąz
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 824
      gram tak samo a potem sie wkurzam na wariancje

ale on tam zestakuje mase Ax, mase Jx, mase K:spade: x
      wiec jestes sporo ahead

bol polega na tym, ze nawet w 4bet pocie on moze miec 2:spade: 3:spade: i jestes drawing dead ;)
    • czak2
      czak2
      Brąz
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      PF raise 1,1$

F 2,2$ on nie odpuszcza tu żadnego Ax często sprawdzi z Jx i na pewno z Ksx

T 100% czasu bet/fold ten T 3/4pota nie chcesz rozdawać frre card w tym spocie. On nadal nie odpuszcza AxKsx.

Na raise foldujesz bo nie widzę go tu z bleffami a ma w range troche gotowych flushy 2par sety.

R jak sprawdził twój bet T i r to nie :spade: to gram shove.

As played dla mnie to jest ch/c T grając jam izolujesz się tylko od Ax+ a sprawdzając zostawiasz u niego w range spazz z Jx/Ksx.
    • ransoft500
      ransoft500
      Brąz
      Oczywiście myślę że bet na turnie byłby ok ale "w range troche gotowych flushy 2par sety. " - dokładnie ale może mieć totalny trash tylko top pair ew blefuje (przecież to maniak) i jakie założenia można mieć w tym spocie na takiego gracza.
      Nie betowałem terna bo miałem następujące myśli "kurczę jesteśmy Deep a jak ten koleś przyfarcił coś więcej - to może być wtopa"
    • czak2
      czak2
      Brąz
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Takim myśleniem ograniczasz swoje wygrane. Powinieneś raczej pomyśleć zaraz mi się wypłaci będę miał na Hamburgera z frytkami :D
    • ransoft500
      ransoft500
      Brąz
      Haha nie jadam
      ale rozumiem na czym błąd polega :tongue:
    • sz3sz
      sz3sz
      Brąz
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 824
      widzialem setki maniakow stakujacych taki flop z Jx/Ax+ bez fd

na maniaka gram tak jak ty, tylko ze musze miec pod to notke ze floatuje air na turnie - wtedy check/call turn na suchym boardzie, check/raise turn na drawy boardzie
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Trochę mało readów jak na szalonego gracza vs którego straciłeś 3 BI.

Jako standard na preflopie znacznie wyżej 1.5$, masz rękę która jest potężna + notkę że on nie spasuje słaby rąk + jesteś deep = musisz budować pulę żeby do river wrzucić AI gdy trafisz dobry flop.

Flop: ten board nie jest dobry i standardowo gram b/f chyba że mam notki że naprawdę robi jakieś dziwne rzeczy... Bet 2$ jest okej.
      Turn: tutaj znowu gram b/f ponieważ dalej masz value od gorszych Ax/FD może nawet Jx. Bet jakieś 4.5$ i ponowna ocena na river.

Nie chcę oddawać inicjatywy rywalowi o ile naprawdę dobrze nie wiem jak zagra. Tutaj checkując nie masz pewności że on zabetuje np. JT z FD, albo AT bez FD. Podobnie nie dajesz readów że on blefuje czy coś takiego.