[NL100+] QKs Rush nl100

• 7OKER
      7OKER
      Brąz
      na forum od: 18.04.2009 Posty: 1 524
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($100)
      BB ($31.50)
      UTG ($118)
      UTG+1 ($55.80)
      UTG+2 ($108)
      MP1 ($136)
      MP2 ($188)
      Hero ($140)
      BTN ($64.60)

Dealt to Hero Q:heart: K:heart:

UTG calls $1, UTG+1 calls $1, UTG+2 calls $1, fold, fold, Hero raises to $7, fold, fold, fold, fold, UTG+1 calls $6, UTG+2 calls $6

FLOP ($23.50) 6:heart: Q:spade: 9:heart:

UTG+1 checks, UTG+2 bets $10, Hero calls $10, UTG+1 folds

TURN ($43.50) 6:heart: Q:spade: 9:heart: T:spade:

UTG+2 checks, Hero bets $22, UTG+2 raises to $91 (AI), Hero folds

UTG+2 wins $84.50

Pre imo standard, flop zdecydowałam się na call bo mam całkiem mocnego made handa na ich range, a drawa do koloru się nie boje. Na turnie zastanawiałem się check back or bet.

31% pot odds to call imo close. Teraz po przemyśleniu skłaniałbym sie ku callowi bo on nie powinien myśleć że ja będę mógł betować turn bo nie pokazłem zbyt dużo agresji prawdopodobne są w jego rangu check/push ręce typu Axs.
      Oczywiście może mieć też 66, 2 pary itp

66 handów mam na kolesia 27/12 3b 17
  • 1 odpowiedź
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć 7OKER

ciężka sprawa. On grając tutaj ch/r raczej chce wyciągnąć kasę od semi-blefujących drawów i raczej ma mocną rękę typu AA/KK, albo seta. Call wydaje się tutaj marginalny i bardzo rzadko będziesz tutaj blefowany imo. Zauważ, że przeciwnik ma wyrwę pomiędzy VP, a PFr, więc jest z natury pasywny, czyli będzie tutaj naprawdę silny.

Pozostaje pytanie co zrobić na flopie, czy czasem nie można grać rise? Wydaje mi się, ze call jest tak samo dobry jak rise, ponieważ masz już made hand, z którym możesz dociągnąć do sd i jesteś ahead vs. TT oraz JJ, które i tak będą foldować, a mają 2-outery. Vs. AA jesteś ahead, vs. KK jesteś BE, a vs. QQ mocno behind, dlatego tutaj raczej skłaniałbym się ku callowaniu mając za sobą gracza, który może dołoży.

Pozdrawiam