[NL2-NL16] NL4 AQo

• andrzejL
      andrzejL
      Brąz
      na forum od: 10.02.2010 Posty: 267
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.04(BB) Replayer
      Hero ($4.02)
      BB ($4)
      UTG ($4.41)
      UTG+1 ($3.78)
      UTG+2 ($5.43)
      CO ($5.38)
      BTN ($4.14)

Dealt to Hero A:heart: Q:spade:

fold, fold, fold, fold, BTN calls $0.04, Hero raises to $0.20, fold, BTN calls $0.16

FLOP ($0.44) 5:club: Q:club: 7:heart:

Hero bets $0.28, BTN calls $0.28

TURN ($1) 5:club: Q:club: 7:heart: 7:spade:

Hero bets $0.63, BTN calls $0.63

RIVER ($2.26) 5:club: Q:club: 7:heart: 7:spade: 9:spade:

Hero checks, BTN bets $3.03 (AI), Hero folds

BTN wins $2.15

Przeciwnik 15/9/AF: 3.3/AF river 7 po 165 rękach.

Koleś nie jest calling station, więc dwa streaty betowania z TPTK na niego są chyba wystarczającą ilością. Wygląda na to że coś trafił i nie chce odpuścić. River zagrałem raczej check/fold, no chyba że dostałbym jakiś niewielki bet. Pytanie tylko czy gdyby przeciwnik zabetował za pół puli to czy powinienem go sprawdzić? Chyba nic gorszego tutaj nie będzie mnie valuebetowało?
      A może powinienem wykonać tutaj jakiś mały blocking bet? Tyle że wtedy mogę nadziać się na raise a tego nie chcę.. Pozdrawiam
  • 2 odpowiedzi
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Hello!

C/c albo bet/call river imho. Przy jego 15/9 nie ma w range praktycznie ani jednej 7X, moza poza jakimis 87s, ale czesciej ma tu jakies QX niz 7X, wiec ten parujacy sie turn to czesto jest blank jednak. Jedyne co mnie tu powstrzymuje przed betowaniem na river, to fakt, ze on gra limp/call BU co wg mnie wyklucza QX i pocketa, a czesciej to jakies YX w tym spocie + wlasnie 87/97/76 -> na bet w 1/2 puli spokojnie mozesz callowac, na AI foldowac.
    • shovi
      shovi
      Brąz
      na forum od: 30.12.2008 Posty: 3 808
      Po statack wygląda na myślącego gracza...
      Ale ten push na river w jego wykonaniu mnie nie przekonuje i to mi coś śmierdzi bluffem... Chociaż ten AF river raczej po takiej próbce jest jeszcze nie wymierny i nie ma co na niego patrzeć.
      Nie wiem, czy nie rzuciłbym się tutaj na jakiś hero-call :rolleyes: (ale to byłoby na prawdę hero...)