[NL2-NL16] NL4 KQs

• andrzejL
      andrzejL
      Brąz
      na forum od: 10.02.2010 Posty: 267
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.04(BB) Replayer
      SB ($7.34)
      BB ($4.10)
      UTG ($3.05)
      UTG+1 ($5.74)
      UTG+2 ($4)
      CO ($0.93)
      Hero ($4.33)

Dealt to Hero K:diamond: Q:diamond:

UTG calls $0.04, UTG+1 calls $0.04, fold, fold, Hero calls $0.04, SB calls $0.02, BB checks

FLOP ($0.20) 9:diamond: T:spade: K:club:

SB checks, BB checks, UTG bets $0.12, UTG+1 folds, Hero calls $0.12, SB folds, BB folds

TURN ($0.44) 9:diamond: T:spade: K:club: K:spade:

UTG bets $0.12, Hero raises to $0.52, UTG raises to $2.89 (AI), Hero calls $2.37

RIVER ($6.22) 9:diamond: T:spade: K:club: K:spade: Q:spade:

UTG shows K:heart: T:club:
      (Pre 25%, Flop 69.6%, Turn 90.9%)

Hero shows K:diamond: Q:diamond:
      (Pre 75%, Flop 30.4%, Turn 9.1%)

Hero wins $5.91

UTG: 54/8/AF 2.3 po 182 rękach

Przed flopem zdecydowałem się na limp ze względu na przeciwników którzy i tak by weszli w rozdanie, wolałem więc tanio zobaczyć flopa. Teraz jak na to patrzę to lepszym wyjściem byłby raise.

Na flopie niski lead bet. AK przeciwnik by raczej betował przed flopem więc sprawdzam licząc na to że moje TPGK jest tutaj najlepszą ręką. Na turnie dostaje tripsa, AK wykluczyłem u przeciwnika więc myślę że dalej mam najlepszą rękę, o ile przeciwnik nie ma 99/TT/K9/KT. Przeciwnik betuje jednak wielkość tego betu mnie nie zadowala, bo czas zacząć bronić się przed flushdrawem. Przebijam przeciwnika dość mocno i dostaje AI. Myślę że oznacza to jakiegoś Kx, gdzie x jest niższe niż moja Q. Easy call

Wyniki sami widzicie, magic river uratował mi dupsko. Czy decyzja o stackowaniu się była dobra? Pozdrawiam
  • 1 odpowiedź
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 129
      Hello!

Sick preflop :/ Pomysl z tanim ogladaniem flopa z tak dobra reka jak KQ byl beznadziejny mowiac szczerze. Masz najlepsza mozliwa pozycje + fishy ... i masz tu value hand na ich range! Musisz podbijac preflop!

Reszta akcji przebiega tak: 3bet flop, 2nd barrel turn/broke -> nie widze tu foldow, bo chociazby KJ Ci sie wyplaci. Jesli to fishe, to owszem, AK, KT czy K( Cie bije, ale K8 juz nie, a jesli oni maja wysoki vpip, to czesto i te slabsze KX wchodza w ich range. Jesli mieli fulla, to cooler(rzy).