[NL2-NL16] Nl4 Aa

• andrzejL
      andrzejL
      Brąz
      na forum od: 10.02.2010 Posty: 267
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.04(BB) Replayer
      SB ($4)
      BB ($4.30)
      UTG ($4)
      UTG+1 ($10.24)
      Hero ($5.17)
      BTN ($2.27)

Dealt to Hero A:spade: A:heart:

UTG calls $0.04, fold, Hero raises to $0.20, fold, fold, fold, UTG calls $0.16

FLOP ($0.46) 4:spade: 4:diamond: 6:spade:

UTG checks, Hero bets $0.29, UTG raises to $0.65, Hero folds

UTG wins $0.99

Cholera spieprzyłem rozdanie. Trafiam idealny board do stackowania się z asami a zrzuciłem się na mini raise :s_cry: To był koniec sesji i uznałem że tylko z parą nie będę się stackował, cholerny leak pozytywnego wyniku sesji. Wrzucam to rozdanie żebyście na mnie nakrzyczeli, może wtedy coś do mnie dotrze..
  • 3 odpowiedzi
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Andrzeju drogi krzyczę na Ciebie!!! Trafiłeś idealny board do zestackowania się i nie ma opcji, żeby odpuścić tutaj overpair - na takim boardzie wypłaca ci się mnóstwo gorszych overpairs. Pamiętaj, że interesuje cię long run, a nie wynik pojedynczej sesji. Ja wiem, że tak łatwo się mówi, a sam kiedyś miałem z tym problemy, niemniej jednak nie ma znaczenia, czy tutaj wygrasz/przegrasz na początku sesji w środku czy na końcu. Nie ma znaczenia, czy sesja jest na plus czy na minus. Liczy się wynik po kilkudziesięciu (kilkuset) tysiącach rąk.

Pozdrawiam.
    • andrzejL
      andrzejL
      Brąz
      na forum od: 10.02.2010 Posty: 267
      Dziękuje, było mi to potrzebne :f_biggrin:

Powinienem tutaj raisować flop? Czy może tylko sprawdzić trzymając w rozdaniu jego blefy? Chyba raise/broke jest tutaj lepszą linią ze względu na drawy leżące na stole. Pozdrawiam
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Raise flop jest lepszy niż call, ponieważ villain może mieć flush draw to po pierwsze, a poza tym gdy spadnie overcard zahamuje to chęć gry przeciwnika z częścią jego range, bo niektóre overpairs staną się middle pairs :) .