[NL100+] Rush NL100 AKs

• Kamil1010
      Kamil1010
      Brąz
      na forum od: 20.11.2007 Posty: 988
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($39.25)
      BB ($98.55)
      UTG ($127)
      UTG+1 ($289)
      UTG+2 ($76.45)
      MP1 ($86.60)
      Hero ($163)
      CO ($46.25)
      BTN ($168)

Dealt to Hero K:club: A:club:

UTG raises to $3.50, fold, fold, fold, Hero calls $3.50, fold, fold, fold, fold

FLOP ($8.50) 2:club: 7:club: 5:spade:

UTG bets $6, Hero raises to $18, UTG calls $12

TURN ($44.50) 2:club: 7:club: 5:spade: 7:spade:

UTG checks, Hero checks

RIVER ($44.50) 2:club: 7:club: 5:spade: 7:spade: 3:diamond:

UTG checks, Hero checks

Uploaded with ImageShack.us

Nie jestem pewny bo to reka z przed kilku dni i gość był dla mnie unkiem jeszcze wtedy ale moge sie mylić wiec wrzucam staty.

Flop easy stackoff NutsFD+2OC.?
      Pytanie czy barelować T parujaca sie 7 w jego oczach zmniejsza szanse że trzymam set/FH.
      Na każdej innej karcie gram barel repując seta z Flopa i wykorzystujac equity.
      Dostajac call na T wrzuciłbym chyba 3rd barel bluffa na R repujac do końca seta wykorzystując 2blockery do KK/AA żeby zrzucic JJ/QQ.

I PF standard 3bet, ale wtedy to nie jestem przekonany ale to był unk dla mnie i nie wiem jak sprawdzic czy w danej chwili mialem już staty na niego czy nie.
  • 1 odpowiedź
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

unka bym 3betował pre, granie w ten sposób AK jest dobre przeciwko agresywnym z UTG oponentom, którzy są świadomi swojego percived range i będą na nas wywierać presję na A/K-high boardach reprezentując mocną rękę.

As played jeśli risowałeś flop, to Turn jest dla Ciebie świetną kartą do niewielkiego beta - żeby być postrzeganym na seta betujesz tutaj tak, żeby na River zrobić 3/4p bet i koleś jeśli myśli to wie już, że commitujesz się tutaj, to wyglada super mocno i daje Ci potężne FE. Sam widzisz, że na AA/KK masz CRE, wiec najczęsciej on tutaj ciągnie z QQ/JJ i masz dobre equity na kolejnego beta w niego. Jeśli on sprawdzi Turna to często też przy A/K na River sprawdzi Twój shove, bo nigdy nie obstawi Cie na 2 OC tylko na busted fd jeśli zdecydował się sprawdzić Turna.

Pozdrawiam