[NL100+] Rush NL100 44

• Kamil1010
      Kamil1010
      Brąz
      na forum od: 20.11.2007 Posty: 988
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($212)
      BB ($99)
      UTG ($192)
      UTG+1 ($72.10)
      UTG+2 ($117)
      MP1 ($130)
      MP2 ($137)
      Hero ($233)
      BTN ($101)

Dealt to Hero 4:club: 4:heart:

fold, fold, fold, MP1 raises to $3, fold, Hero calls $3, BTN calls $3, fold, fold

FLOP ($10.50) 4:diamond: K:diamond: A:diamond:

MP1 checks, Hero bets $7, BTN calls $7, MP1 folds

TURN ($24.50) 4:diamond: K:diamond: A:diamond: 7:spade:

Hero bets $16, BTN calls $16

RIVER ($56.50) 4:diamond: K:diamond: A:diamond: 7:spade: 8:spade:

Hero bets $20, BTN raises to $75.90 (AI), Hero folds

BTN wins $93.50

Uploaded with ImageShack.us

Hmm to tak jesst set jest okey.

Flop easy stackoff.
      T dostaje only call obstawiam jego zasieg na F i T na FD/Ax+FD.

R nie wpada flush i mam jeszcze thin value beta od AX,

c/call od tego zbyt pasywnego goscia nie mam co liczyć.

Push mi sie nie podoba chyba ze jest na takim levelu że obstawil mnie na seta i repuje tu gotowego flusha z flopa badz na wysokiego busted FD z którego chce mnie wywalić.

Wszytkie busted FD folduja. Ax może kusza sie o call. Push wyglada mi na flopnietego flusha z flopa.

Flop easy stackoff? A co na T gdy nie spada 4do kolory i dostaje pusha.

R decyduje sie na niewiekiego valubeta, jego wysoka wyrwa miedzy vpip, a pfr oznacza słabego gracza wiec cos tam jeszcze można wyciagnać nie sadze ze on mi tu betuje cos gorszego od flusha?
  • 1 odpowiedź
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Popatrz na jego AF na Riverze, jest nieproporcjonalne do tego, co robi na innych streetach + Twój bet na River poniżej 1/2p mógł zadziałać na niego jak płachta na byka. Gdyby on miał AFreq 20% i AF 1,2 na River to ok - fold nie byłby zły. Ale on tutaj często może graćw ten sposób kombinacje 2 par. Pamiętaj, że ludzie znacznie rzadziej przejmują się kolorem na stole, jeśli wypadł on od razu na flopie, niż gdyby na flopie był draw, który na River się dopełnia. Na takiego oponenta to jest u mnie call, często będą tu blefy chcące Cie zrzucić (on może myśleć,ze masz tylko TP albo busted fd) albo gorsze układy. Jeśli zobaczyłbym kolor to uznałbym to po prostu za coolera i się nie przejmował

Pozdrawiam