[NL2-NL16] JJ nl2

• irb1400
      irb1400
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 352
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $2,01
      BU:
      $5,60

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (4 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.87 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is CO with J:heart: , J:club:
      Hero raises to $0,07, BU calls $0,07, 2 folds.

Flop: ($0,17) A:club: , A:spade: , 9:heart: (2 players)
      Hero bets $0,12, BU calls $0,12.

Turn: ($0,41) K:club: (2 players)
      Hero checks, BU checks.

River: ($0,41) K:diamond: (2 players)
      Hero checks, BU bets $0,30, Hero folds.

Final Pot: $0,71

Sprawdzac takich przeciwnikow?

Betuje flop, aby wiedziec, gdzie jestem, co prawda, prawdopodobienstwo, ze ma A jest dosyc male z uwago na dwa A na boardzie, na turnie K przeczekany i bet 3/4 pota na river?
      No nie wiem, zdaje sie, ze asa na flopie by reisowal, a jak nie na flopie, to przynajmniej na turnie, fisze maja to do siebie, ze nutsy slowplayuja a blefy, ro zgrywaja mocno, tyle ze ja nie mam zadnych notek na niego
      Kazdy Ax i Kx mnie bije wiec sprawdzenie nie wydalo mi sie dobre...
      Jak prawidlowo to rozegrac?
  • 5 odpowiedzi
    • siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      Ja mimo wszystko grałbym bet turn, bo on flopa mógł sprawdzić z każdym pocketem nie wierząc, że masz Ax. Może zagranie kiepskie na NL2, ale myślę, że w na tym boardzie rozwiązałoby sprawę. As player river fold, bo bije Cię tutaj nawet Qx, więc wolę odpuścić.
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      Ja grałbym albo bet turn, albo check i c/c river dla info, nie jestem przekonany czy kiedykolwiek jeteś tutaj z przodu na river, ale przy tych oddach zagrałbym call z ciekawości.
    • TehSimo
      TehSimo
      Brąz
      na forum od: 04.02.2010 Posty: 57
      Bet turn, c/f river. Nie widzę tu rąk z którymi by Cię sprawdzał na turnie nie mając bitego.
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      pf F std

T gram bet dostajesz call od wszystkiego co sprawdziło F 9x/77-88/TT on tu raczej rzadko ma Kx w range o ile w ogóle kiedyś ma dostając raise wiesz gdzie jesteś a grając tu ch utrudniasz sobie handa.

As played R FML call on tu może nagle grac bet z masą rąk typu 9x-TT-słabe pp
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Jako standard gram bet flop, c/f turn i river albo c/f albo c/c.

Na turnie nie widzę aż tak wiele value, ponieważ rywal może mieć masę asów. Jasne, dwa leżą na boardzie ale to i tak nie zmienia faktu że on może mieć te asy a z PP często zagra check behind i wtedy np. można spróbować vbetować blank river.

Na river nie masz value ponieważ T-high pewnie spasuje a zresztą ich nie ma aż tak wielu. Jednak możesz spróbować bluff catchować licząc na to że:

- Ax - betuje turn
      - Kx - nie ma aż tak wielu (pasują flop)
      - Qx - bierze fri showdown

Czyli gdy rywal betuje... często masz najlepszą rękę (nie licząc slowplayowanych Ax) a rywal może spróbować blefować np. z 22-88 które nigdy nie wygra showdown.