[NL2-NL16] 76s nl10

• sparek
      sparek
      Brąz
      na forum od: 19.11.2009 Posty: 107
      Full Tilt - $0.10 NL RUSH - Holdem - 9 players
      Hand converted by PokerTracker 3

UTG+1: $10.85
      MP: $23.59
      MP+1: $14.43
      Hero (LP): $10.00
      CO: $3.31
      BTN: $5.55
      SB: $25.18
      BB: $18.53
      UTG: $6.51

SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: ($0.15) Hero has 7:heart: 6:heart:

fold, fold, fold, fold, Hero raises to $0.35, fold, fold, fold, BB calls $0.25

Flop: ($0.75, 2 players) 8:heart: J:spade: T:heart:
      BB checks, Hero checks

Turn: ($0.75, 2 players) 9:heart:
      BB checks, Hero checks

River: ($0.75, 2 players) 8:club:
      BB bets $0.30, Hero raises to $1.80, BB calls $1.50

Przeciwnik unk. Mam dwa pytania. Po pierwsze, nie wiem, jak się zachowywać w takich sytuacjach na flopie. Z jednej strony mam silnego drawa, ale z drugiej raise średnio by mi się podobał i nie wiem, czy odpuszczać cbeta, czy nie. Gdybym betował, jak się zachować na raise? Nie mam chyba wystarczająco silnego układu, żeby grać na stacki. Pytanie drugie dotyczy turna. Tu akurat udało mi się wyciągnąć trochę na riverze, ale na unka chyba powinienem betować turna, racja?
  • 2 odpowiedzi
    • shovi
      shovi
      Brąz
      na forum od: 30.12.2008 Posty: 3 808
      dla mnie to jest naturalnie CBet flop (na raise się raczej zrzucam). Od turna to jest bet/bet --> stacki.
      Tutaj sądzę uciekło Ci sporo value
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Na preflopie z late position można podbić suited connectory, ale na flopie masz standardowy cbet i nie rozumiem czemu odpuściłeś to zagranie. Od turna mam typowy syndrom monstera, czyli mam mega silną rękę i gram pasywnie, żeby nie wystraszyć przeciwnika, a zapominasz o tym, że żeby wyciągnąć value z tego monstera trzeba budować pulę, a tego nie robisz grając check behind. Flop i turn błąd. Dopiero na riverze się zreflektowałeś, ale trochę za późno.

Pozdrawiam.